Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még aki "szégyelli" a...

Van még aki "szégyelli" a családját? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
Úgy értem azt, hogy "szégyelli", hogy olyan a felfogásuk, hozzáállásuk, amit elfogadhatatlannak, vállalhatatlannak érez más normális emberek előtt.
2011. nov. 15. 23:54
1 2
 11/14 anonim válasza:
30%
Az én szüleim is tisztességes alkoholisták voltak mit szégyelljek rajtuk? Szégyellje mindenki saját magát!
2011. nov. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

A szüleim nem tudnak a pénzzel bánni, ezért elvesztették a lakásukat és már 15 éve albérletben laknak. Már közel vannak a 60-hoz és évekig nem fizettek nyugdíjjárulékot sem, így nem tudom mire számítanak, hogy majd mi fizetjük nekik az albérletet???

Anyum évekig nem dolgozott, csak mlm-es baromságokat építgetett, amik csak vitték a pénzt. Most már persze tele vannak adóssággal.

Apum meg szép lassan alkoholista lett. Nem agresszív, nem bunkó, csak minden nap iszik...

Ja és Anyuval nem lehet szinte semmi másról beszélni, csak az ő csodás mlm-es húzásairól és mindenkit rá akar beszélni és lyukat beszél a hasába!

A párom apja is alkesz, de ő ráadásul a bunkó fajtából. Mindenkit szid és csak ő lehet a tökéletes.

Az anyjával nem lenne gond, de ő meg elég egyszerű lélek, a főzésen és virágain kívül nem nagyon lehet vele semmiről beszélni.

Hát csoda, hogy nem akarok esküvőt??????

2011. nov. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Most, hogy mi kiteregettük mit szégyenlünk, elő a farbával nálatok mi a gond kedves kérdező. (Második válaszoló voltam)
2011. nov. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nos, nálunk is halmozottan vannak jelen a problémák...

Igénytelenség (nagymamám szemetet gyűjt és tele van csótánnyal, nem fürdik, iszik...)

Szüleim elvesztették a lakást, annyira nem tudtak se érvényesülni, se a pénzzel bánni.

A másik nagyim éveken át rejtegette elzárva egy szobába a "bolond" nagybátyámat, akin végül napi 3 szem gyógyszer segített.

Van ám még... de én is szeretnék még válaszokat :).

Azért valahol megnyugtató (nem tudok jobb kifejezést, ez sem igazán helyénvaló...), hogy nem csak nekem kellett egy elvarázsolt kastélyban felnőni :S.

2011. nov. 21. 01:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!