Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok benne megbízni. Mit...

Nem tudok benne megbízni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párommal együtt élünk. Kismama vagyok, hétvégeken a szüleimnél vagyok. A páromnak és az exnőjének van egy közös keresztgyerekük. (testvérek testvérekkel jöttek össze)Így í gyerek anyja a csaj huga az apja meg a párom öccse)Tehát néha találkozniuk kell..amivel nem is lenne bajom. A múltkor viszont hazamentem és a csaj jött a kisfiúért, aki nálunk volt. Én ezt a történetet olyan verzióban hallottam a páromtól először, hogy a gyerek anyja jött érte. Aztán valahogy mégiscsak kiderült, hogy a csaj volt. Kérdőre vontam..aminek az lett az eredménye, hogy nagy nehezen bevallotta, hogy a csaj volt..azt mondta a párom, hogy csak azért nem mondta el, mert félt, hogy kiakadnék. És hogy nincs közöttük semmi..csak a gyerek miatt..Lehet, hogy érzékeny vagyok, mert terhes vagyok, de a múltkor is elfelejtette elmondani, hogy bement a munkahelyére aztán beszélgettek ..mindent mástól tudok meg. Ha nem lennék terhes gondolkodás nélkül lelépnék...
2010. jún. 22. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz a párodban megbízni,akkor miért vállaltál gyereket? Ez felelőtlenség a picivel szemben!

A leírtakból úgy gondolom,hogy a bolhából csinálsz elefántot!. Ne féltékenykedj fölöslegesen,hanem bízz meg a párodban! Így csak annyit érsz el,hogy a párod megunja a nyavajgásod,és ott hagy!

2010. jún. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
43%
Szerintem viszonyuk van. Ha nem lenne, a kedvedért egészen biztosan megszakítaná vele még a beszélgetős kapcsolatot is. Újra fellángolt a szerelem...
2010. jún. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én megértelek. Ha hazudgál, szép, hogy nem bízol benne. Legyen veled őszinte, ne kezeljen úgy, mintha mentális problémáid lennének. A jó kapcsolat alapja az őszinteség.
2010. jún. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11:28 vagyok. Én beolvasnék a nőnek, és megmondanám neki, hogy tájékoztasson minden találkozásuk előtt. A férfinak ugyanezt mondanám. És csak akkor találkozhatnak, ha te is ott vagy. Eljátszotta a bizalmadat, ezért jön a dedós módszer. Más: az kicsit fura, hogy hétvégén a szüleidnél vagy a párod nélkül, ez azt mutatja, hogy nem lehet valami jó a kapcsolatotok.
2010. jún. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Jegyezd meg a párodból apa és társ lett,nem csecsemő,aki mellől el lehet zavarni,azt,aki neked nem tetszik...

Ha nem rendeznél jelenetet a lány miatt,valószínűleg nem sumákolnának.Ha őt szeretné,akkor vele lenne.Jelzem a társas kapcsolatnak bazira nem tesz jót,ha a szabadidőtöket külön töltitek.Neked már nem a szüleid az elsődleges családod....


Na még annyit,ha szerinted ez a fickó képes megcsalni a munkahelyén,meg egy kisgyermek társaságában,te meg mégis szülsz neki,akkor ássd el magadat gyorsan....nyugi..te is nemsokára újra vékony leszel...vagy elöbb-utóbb az a lány is szülni fog....

2010. jún. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én ezt nem értem.Miért nem közösen tartjátok a kapcsolatot?Te miért nem a pároddal vagy hétvégén,és miért a szüleiddel?Őket miért nem közösen látogatjátok,ahogyan mindenki mást is?Hol vannak köztetek az alapvető dolgok,a bizalom,az egymás felé való tisztelet...stb?

Ha tiszta helyzeteket teremtenétek,akkor senki nem szorulna magyarázkodásra.Mégis miféle család lesztek így Ti?Először egymásban a kapcsolatotokban kellett volna biztosnak lennetek,azután gyereket vállalni.

2010. jún. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Amikor a gyereket bevállaltuk, akkor ezek a dolgok még nem derültek ki. Mostanában jönnek elő ezek a dolgok. Nem az egész hétvégét töltöm a szüleimnél csak van hogy kimegyek reggel, este meg hazajövök. Olyankor lejönnek a haverjai..meccset néznek..ilyesmi. Nem értem ezzel mi a baj? Elég időt töltünk egymás társaságában. Eddig pedig teljesen megbíztam benne és sosem rendeztem jelenetet.
2010. jún. 22. 13:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!