Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?...

Szerintetek mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek,bármit meghalhatok.Hogyan lehet Szerbiából Magyarországra vagy Németországba anyaothonba menni? Mit tegyek mi legyen az első lépés.Senkire nem számíthatok..Nincs más megoldásom..Munka nélküli vagyok 2 gyerekkel 6 és 4 éves...kettőss állampolgár vagyok szerb-magyar. Valaki segitsen kiszeretnék lépni egy roszan müködö párkapcsolatból.Bocsi ha hosszú voltam. Tanácsot szeeetnék kapni...
2018. aug. 31. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
2018. szept. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%

ez így nehéz szerintem. M.o.-on szerintem akkor van esély, ha itt élsz életvitelszerűen és mondjuk italozik a férjed, bántalmaz. Én a helyedben albérletben gondolkodnék. Mondjuk nem Szegeden, mert az nem olcsó. De ha "menekülsz" a helyzet elől, akkor egy kisváros is jó lenne neked.


Esetleg egy új párkapcsolat? Ahol az új pasi elfogadná a két gyereket? Az is lehet egy megoldás...,csak ahhoz sok idő kell hogy kialakuljon egy kapcsolat.

2018. szept. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sehogy, anyaotthonnak a várandósonak fenntartott helyet nevezik.


Van ugyan családok átmeneti otthona, de olvasd át ezt, talán akkor már nem is akarsz ilyen helyre menni:


[link]


Meg szerintem ezek külföldről nem fogadnak jelentkezőket.


Keress munkát, abból fizess albérletet, abban az országban, amit kinéztél magadnak.

2018. szept. 1. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp legyen pénzed félre téve !!! A gyerekeket nem biztos , hogy az apja tudta nélkül el lehet hozni ( ebben nem tudom pontosan ) . Mindegy most , hogy hova mész , először albérleted legyen és munka ( ha nincs elegendő pénzed egy időre amíg nem találsz)

Nem lehet beszélni a pároddal?? Normálisan megoldani , a gyerekek miatt is

2018. szept. 1. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Szia! Egyáltalán nem kell terhesnek lenned ahhoz, hogy anya otthonba kerülj, egyik ismerősöm is ott volt és ő sem volt terhes, két kislánya volt egy 7 és egy 13 éves. Az a lényeg, hogy el kell menned egy család segítőbe, ott majd tanácsot adnak, elintéznek mindent, anya otthont is tudnak keresni neked, a gyerekeknek akár iskolát/óvodát. Nézz körül az interneten, hogy hol van a közelben család segítő és menj el. Szorítok nektek! <3
2018. szept. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszönöm <3
2018. szept. 1. 18:14

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!