Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire vagytok szabályok...

Mennyire vagytok szabályok szerint élő család?

Figyelt kérdés

Vannak szabályok amik szerint éltek? Hogyan néz ki a napotok?

Olyanokra gondolok, hogy pontos időben fekvés-kelés, ha vallásos család imádkozás,stb.


2018. aug. 28. 22:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Vannak szabályok, imádkozni nem szoktunk, illetve mindenki magában, ha akar.
2018. aug. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nálunk sosem voltak szabályok. Mindenkibe megbíztak, megbíznak. Apám is pozitív volt mindenhez. Legyen meg a 2-esem, hogy ne bukjak meg, ha megbukok legalább pótvizsgán menjek át. (Le is érettségiztem évveszteség nélkül). Akkor jöjjek haza egy buliból, hamár nem érzem jól magam, nem voltam soha időhöz kötve. Ha lett valakim, mint komoly mindegy, hogy fiú,lány,egyéb csak mutassam be. Talán "kivételes" eset, de pont ezért lettem normális. Nem voltak szabályok amiket megszegjek, ezért nem is csináltam semmi rosszat. Nem is vitt rá a lélek. Nem akartam soha a határaimmal játszani. (a magam módján lettem normális :D ).

18/F

2018. aug. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!