Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szeret bennünket?

Miért nem szeret bennünket?

Figyelt kérdés
Van egy testvérem, 14 éves és fiú. Én a nővére vagyok, 16 éves. Nos, az öcsém szerintem egyáltalán nem szeret bennünket. Csak a számítógépezés érdekli ( wowozás ) azon kívül semmi sem létezik...talán csak a tévé...azt is egész nap nyomja és fejtámasztva ül előtte, amíg én mosogatok, vagy összeszedem a ruhákat, stb...semmit nem csinál. Amikor megkérjük, hogy mosogasson el, akkor is morog és nem csinálja meg rendesen. Mindig csúfol és anyukámmal is állandóan szemtelenkedik. Már leültünk beszélgetni, nem is egyszer, mondtuk neki szépen, de mintha csak süket fülekre talált volna. Amikor hívom játszani, akkor mindig azt monjda, hogy nincs kedvem, meg most ez, meg az megy a tévében...már annyira elegem van nekem is, meg anyukámnak is ( tegnap sírt is miatta, mert megkérte öcsémet, hogy rakjon fel neki pár képet a gépre, és nem rakta fel, mert nem volt kedve... ). Csak szemtelenkedni tud. Nna azért van, amikor rendes, de kb 10 percig. Bocsi hogy ilyen hosszú lett, de mit lehetne tenni?
2010. jún. 21. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Kamaszodik. Idővel, ha nem mászkál rossz társaságba, jobb lesz, kinövi ezt. Bár a wow egy veszélyes dolog, van egy majdnem 30 éves ismerősöm, aki még mindig csak ennek a sz.nak él... :( Arról kéne leszoktatni,mert csak a saját kis világában él...
2010. jún. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Te semmit sem tudsz tenni, max annyit, hogy odamész és kikapcsolod a gépet, ha nem figyel rád. Perzse ebből galiba lenne, nem érdemes.

Édesanyátoknak kellene végre a sarkára állni mondjuk kezdetnek egy hetes netmegvonás, vagy valami, amíg rá nem jön, hogy nem csak a Wow-ból áll a világ.

2010. jún. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

*persze

net megvonás :)

2010. jún. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Volt már netelvonás, de mindig kikuncsorogta a wowozást...
2010. jún. 21. 16:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ezt a wow-ozást igen gyorsan meg kéne szümntetnetek... öcsém ismerősei közt van pár ilyen és katasztrófa hogy azok milyenek leszn ek... Most 16 évesek és látszik rajtuk... mintha kiszívták volna az agyukat:D

Szerintem kérdezzétek emg a legjobb haverja szüleit, hogy mit csináltatnak a fiukkal, és kezdjétek el ti is velük... Pl öcsémnél ez a focizás volt... elötte csak a wow meg a diablo kettő emg a tökömtudja mi... Elkezdtett focizni... egyre jobb lett ügyes, mostmár midnene a foci, keveset gépezik, de akkor is vagy focis játékon játszik, v msnen beszélget a fociról:D

Nem mellesleg a lányok imádják emrt eléggé emgtestesedett 2 év alatt :D

2010. jún. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget :)
2010. jún. 21. 19:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!