Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jogos vagy sem? (Kérdésed...

Ez jogos vagy sem? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Párommal most sikerült házat "vennünk".

Ö kapott hitelt mivel nekem most járt le a gyesem.

Anyósom egy olyan kijelentést tett egy ismerősünkre utalva de úgy éreztem felém célzott.Hogy az ismerősünk is vett házat ott a férfira lett íratva és a srác kijelentette 4 év együtt járás után hogy a lánynak semmi joga sincs a házhoz.Anyósom azt mondta jogos mivel a fiú állta a hitelt,stb...Nekem ez kicsit szarul esik.Én nem akartam hogy a házból bármennyi rész is a nevemen legyen.De ha ö így gondolja az elszomorít.Mivel úgy érzem oké a párom veszi fel a hitelt de utána az "én pénzemből"élünk meg mivel az övé a hitelre rezsire megy ki...(közös kaszán vagyunk amúgy)Olyan érzésem támadt mintha nekem ebbe beleszólásom nincs mert én nem adtam a házba pénzt!!(A ház ára nem sok 1 milla.)


2010. jún. 20. 18:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
76%

Hát tetszik-nem tetszik, jobb, ha tudod, mit gondol anyósod, mert különválás esetén erre kell számitanod: semmit nem fogsz onnan kapni, addig viszont eltarthatod a párodat.

Ha nem tetszik ez a kilátás, akkor tegyél ellene, beszélj a pároddal és irassa rád a ház egy részét.

2010. jún. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!