Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi lesz apával? :S

Most mi lesz apával? :S

Figyelt kérdés

Anya kb 1-2 hete lelépett itthonról és nem tudjuk hol van. Pedig apa nagyon szerette és most szegény nagyon szomorú. De most nagyon hiányzik neki. Amúgy ő nem olyan romantikus ember. Nem szeretném, hogy valami baja legyen mert én meg őt szeretem nagyon. Csak nem tudom, hogy mit csináljak...ha odamennék hozzá szerintetek zavarnám őt? Nem szeretném zavarni :S. Mi lesz vele? Mit tegyek?:(

13/L


2010. jún. 20. 11:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

ma 11:27

Az anyja lelécelt és még egy levelet se hagyott ot neki, mit sem törödve a kislányával!

Szerinted az anyját fogja sajnálni ebbe a helyzetbe? Én biztos, hogy azzal lennék elfoglalva hogy apám helyrejöjjön nem pedig azért mert az anyám épp kitudja hol kolbászol!

2010. jún. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!