Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi lesz apával? :S

Most mi lesz apával? :S

Figyelt kérdés

Anya kb 1-2 hete lelépett itthonról és nem tudjuk hol van. Pedig apa nagyon szerette és most szegény nagyon szomorú. De most nagyon hiányzik neki. Amúgy ő nem olyan romantikus ember. Nem szeretném, hogy valami baja legyen mert én meg őt szeretem nagyon. Csak nem tudom, hogy mit csináljak...ha odamennék hozzá szerintetek zavarnám őt? Nem szeretném zavarni :S. Mi lesz vele? Mit tegyek?:(

13/L


2010. jún. 20. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
anyud bizti lelépett? nem keresitek? mi van ha baja esett??
2010. jún. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Már kerestük. De biztos, hogy lelépett. Pár dolgot elvitt magával.
2010. jún. 20. 11:19
 3/11 anonim ***** válasza:
És nem tudjátok elérni? Mit mondott, miért megy és mikor jön vissza? nem kéne szólni a rendőrségnek?
2010. jún. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
sajnálom:( Próbálj meg minél többet apud közelében lenni és éreztetni, hogy szükséged van rá. Ha egyedül akar lenni, úgyis jelzi valahogy.
2010. jún. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Sosem értettem hogyan tudja egy anya elhagyni a gyermekét. Na mind1. Most az a fontos hogy sokat legyél édesapáddal és jelezd neki hogy te OTT vagy és mindenben a segítségére leszel!
2010. jún. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát pont ez az, hogy nem mondott semmit. Nem voltunk otthon és ő elment. A telefont meg vagy kinyomja vagy fel se veszi
2010. jún. 20. 11:23
 7/11 anonim ***** válasza:
az oké hogy nem mondott semmit, de nem sejtitek hogy miért ment el? az a lényeg hogy ti ott legyetek egymásnak... apukád van olyan normális hogy tudja hogy miattad nem csinálhat semmi hülyeséget
2010. jún. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem hiányzik anyukád? Mert hogy itt csak apukádról írsz. Én már megőrültem volna anyukám miatt is, de te róla nem írsz semmit, őt nem hiányolod.
2010. jún. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Éreztesd apukáddal hogy mellette vagy,anyukád meg majd visszajön és lehetőleg elmagyarázza miért ment el.
2010. jún. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A szomszédomtól is lelépett az asszony, ott hagyott neki három gyereket. A pasas először úgy nézett ki, mint egy hippi, hatalmas szakállat meg hajat növesztett, nem foglalkozott a kerttel stb. aztán egyszer csak megborotválkozott, rendbeszedte a házat, meg a környékét és tök jól elvannak. Azelőtt állandóan üvöltözés meg ilyenek hallatszottak, most meg normálisan elvannak, csak godnolom először azért szar volt neki, hogy lelépett az asszony.
2010. jún. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!