Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek jó, miért jó ez így?

Kinek jó, miért jó ez így?

Figyelt kérdés

(Azért nem a Szomszédok kategóriába tettem, mert engem jobban érdekelnek a család/kommuna belső viszonyai.)


Helyszín: Kelet-Nógrád kisvárosa, négylakásos társasház - nagymamám az egyik lakó


Nagymamám lakása melletti lakásban (kb. 70 négyzetméter) él a tulajdonos (35 év körüli nő) egy gyerekkel + az aktuális pasija + a tul. anyja az aktuális pasijával + a tul. húga az aktuális pasijával + hetente legalább 3-4 napra a nagyfater is beugrik laza 8-10 órás együttlevésre.


Nagymamámat (és persze a másik két lakásban lévőket) állandóan zavarják állandó ordítozással, veszekedéssel, (költözz anyádhoz te homoszexuális!, te rohadt bájait áruló! és hasonló szövegekkel - a kertben is üvöltenek, de a falak is elég vékonyak, szóval mindenki hall mindig mindent) de én inkább arra kérdezek rá, hogy mi visz rá ennyi embert, hogy egy pici (mert 8 emberre 70 négyzetméter bizony pici) lakásban kínlódjanak?


Például a tul. anyja olyan férfival él együtt, akinek kb. 600 méterre saját háza van. De nem mennek oda. Lehet őt egyáltalán férfinak nevezni?


A húg pasija is állítólag jól keres, legalábbis nagyinak mindig ezt mondják, akkor miért nem vesznek ki egy lakást a környéken havi 50 000 Ft-ért?


Valaki elmagyarázná, hogy miért jó ennyi felnőtt embernek összezsúfolódni egy lakásban, mikor nyilvánvaló az állandó veszekedéseikből (ez nagyim szerint napi legalább egy óra!), hogy nem férnek meg együtt? Arról, hogy tönkreteszik a szomszédok pihenését, ahogy írtam feljebb, ne ejtsünk szót.


A tul. nő helyében már régen kivágtam volna mindenkit.


2018. aug. 6. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán bűntudatuk van és úgy érzik, megérdemlik a szenvedést.

Vagy azt gondolják, ha most sokat szenvednek, jutalmuk lesz a mennyben.

Nemtudom.

2018. aug. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:)


Azért kösz, hogy írtál. Ha már más nem.

2018. aug. 6. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Élvezik hogy vitázhatnak, az élteti őket.Van ilyen.Szerintem is máshol kéne csinálniuk a showt
2018. aug. 7. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ebben a terrorban nőtt fel mindenki: se vele, se nélküle(d).


Viszont ez mind lényegtelen, a lényeges az a nagymamád nyugalma lenne... Azzal kéne foglalkozni. Ki kell hívni a rendőröket, ők elhallgattatják, vagy pénzbírság. Meg kell találni a módot, hogy kuss legyen.

2018. aug. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán ők ilyen "olaszos" vérmérsékletűek.
2018. aug. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!