Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez hogy mükődik? Ti h érveltek...

Ez hogy mükődik? Ti h érveltek ezekere a kérdésekre?

Figyelt kérdés
Miért van az h multkor irtam h barátnőm ott alszik a barátjánál az milyen dolog és ti meg lehurrogtatok hogy szép és jó dolog utána meg irtam egy másik kérdésbe h h csináljam h elengedjenek a barátomnál aludni ott meg már én voltam k. rva mert h ráérek. H van ez barátnőm okos h ott alszik én meg krva vagyok? (én 15 bnőm egy honap mulva 16)
2010. jún. 19. 14:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
azért mert itt mindenki össze-vissza írogat. ha te vagy, akkor nem szabad, ha más akkor menő!
2010. jún. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon jó kérdés. Arról van szó, hogy itt mindig az a lényeg, hogy a kérdezőt elküldjük melegebb éghajlatra. A kérdezőnek sosincs "igaza", pedig igaz csak egy állítás lehet, nem pedig kérdés.
2010. jún. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első kérdésedre emlékszem, a másodikat nem láttam. De szerintem nem k*rva az, aki ott alszik a barátjánál. Ennyi a véleményem.
2010. jún. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
17%
ne szomorkodj:) mind a ketten azok vagytok emiatt nem kell aggódnod,15-16 évesek szép!
2010. jún. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó a kérdés! :) De ha jól emlékszem, az első kérdésnél az volt inkább a probléma, hogy miért foglalkozol azzal, hogy a barátnődnek mit engednek meg a szülei.
2010. jún. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
na ugye? erre senki nem tud semmit mondani csak akkor letud mindenki oltani
2010. jún. 19. 14:27
 7/12 anonim ***** válasza:
33%

Hát én leleszek pontozva ugyan de 15 évesen egy kislánynak otthon az ágyában van a helye a plüssállataival!

Ez alatt pár pár sorral olyan kérdés van hogy "16 éves lány teherbeesett mit tegyen az anyuka".

Hááát én épp ezért nem támogatom ezt! Ha valaki egy terhességre gyerek akkor a ...ra ne legyen már olyan felnőtt!

2010. jún. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát aztán te mit nem szarod le h noname emberek kvának néznek vagy nem? :D:D

Amúgy meg kérdés meg kérdés között is van különbség... ugyanazt is meg lehet kérdezni 100-féleképpen. Pl.:

"16 éves vok a szüleim nem akarnak elengedni a pasimhoz aludni!!!!! Pedig már úgy kivánom már egy hete nem tuttunk lefeküdni... Erre nem engednek el tök ki vok borulva idegileg mit tegyek a szemét szüleimmel?!?! -.-'"

vs.

"16 éves lány vagyok, a barátommal 1 éve vagyunk együtt, a hétvégén szeretnék nálunk aludni. A szüleim nagyon féltenek, meg aggódnak, ami érthető, de mégis hogy tudnám megértetni velük, hogy megbízhatnak bennem, és nem csinálok hülyeséget?"


Látod... kérdés és kérdés között is van különbség, nem csoda, hogy másfajta válaszok jönnek rájuk :P

17/F

2010. jún. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

én mindkét kérdésre azt a választ adtam, hogy a 15-16 éves üljön a s.e.g.g.é.n és ne "pasizzon":-S


Ez annyira szánalmas...:-O


15 évesen nekem miért volt elég séta a városban a barátnőimmel?:-S


(kulcsszó: nevelés)

2010. jún. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
engem jól nevelnek azért sem engednek el
2010. jún. 19. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!