Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem értik meg?

Mit csináljak ha nem értik meg?

Figyelt kérdés
A szüleim és a testvéreim nem tudják elfogadni hogy én csendes vagyok és nem beszélek olyan sokat.Introvertált személyiseg vagyok és ezt nem tudják felfogni.Mindig azt mondják hogy alig beszélek meg csendes vagyok.Anyám mindig a telefonra meg az olvasásra fogja és mindig azt mondja hogy elveszi a telomat meg hogy nem enged olvasni.Pedig én beszélek ha akarok meg mondom nekeik a dolgokat ha történik velem valami izgi de nekik az kevés vagy nem tudom nem tudják elfogadni hogy csendes vagyok ilyen a személyiségem ök azt hiszik hogy valami bajom van nagyon idegesitő már hogy rá kényszerítenek olyanra amilyen nem én vagyok.Mit tehetnék hogy fel fogják hogy én csak egyszerűen csendes tipus vagyok?
2018. júl. 26. 15:52
 1/3 anonim válasza:
15%
Fogj egy konyhakest és magyarázd el érthetően
2018. júl. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem azzal van inkább bajuk hogy nem mozdulsz ki eleget?
2018. júl. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos az emberek nagy részéből hiányzik a tolerancia. Nem képesek megérteni, de sokszor még elfogadni se, hogy nem vagyunk egyformák. Azt hiszik, hogy csak az a normális, ahogyan ők élnek, viselkednek. Ez családon belül még nagyobb gáz. Ha saját maguktól nem tudják megérteni, akkor te nem sokat tehetsz szerintem. Legfeljebb mutogathatsz nekik leírásokat, cikkeket az extrovertált-introvertált témáról.
2018. júl. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!