Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Ti hogyan közeledtek...

Lányok. Ti hogyan közeledtek a párotokhoz ha duzzog meg problémái vannak? És hogyan csavarjátok az ujjatok köré? Valami tipp?

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Veled van baja, vagy más probléma?

Ha más problémája van, egyszerűen megmondanám, hogy nyugodtan elmondhatja, számíthat rám, megölelném és ennyi. Nem kell faggatni a férfiakat.

Ha meg veled van baja, akkor az attól függ mi a szitu.

2010. jún. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hát egyrészt megbukott angolból. ez a baja.

a másik meg hogy az utóbbi napokban kicsit megkavartam mert nemtudtam mivan bennem iránta...és most újrakezdtük és nem mer felém közeledni, óvatos, mert fél h játszom vele.

2010. jún. 18. 22:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ŐSZINTE BESZÉLGETÉS!!!! Ja, és egy jó angol tanár!
2010. jún. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak igaza van. Semmi ujj köré csavarás... Beszélgetés
2010. jún. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
pest közelében tudok jó angoltanárt ajánlani:Damúgy meg talán légy kicsit határozottabb ha már érzelmekről van szó...gondolj bele,neked fordítva hogy esett volna a viselkedésed.kicsit talán próbáld visszaszerezni a bizalmát..hívd te többször,kezdeményezz te beszélgetés többször,kicsit járj a kedvében,esetleg vidd moziba,hogy egy kicsit elfelejthesse ezt a sok gondot...vagy ha van rá lehetőség vacsizzatok együtt,közbe kedvenc zenéje,mást nem merek mondani,ha ól láttam még elég fiatal vagy..:)
2010. jún. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ja nem te irtad h.16 vagy,bocsi,benéztem valamit..vagy én már nem értem,hülye a netem kever mindent:Selőző voltam,srry még1szer
2010. jún. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

angolozzatok együtt,neked se árthat...

és közben együtt is vagytok,éreztesd vele hogy szereted



(én páromhoz akármennyire duzzog is hozzá lehet bujni,erősen ölelgetni amig meg nem nyugszik,mjad megbeszélni a dolgokat)

2010. jún. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

mához egy hétre megyünk 3napra nyaralni.

és azt mondta hogy a nyaralás alatt ugyis 3napig egyhuzamban együtt leszünk. Ezért a héten csináljuk ugy, hogy ma tali utána egy nap kimarad...

aztán nyaralás után süritünk.:S ezmi???

2010. jún. 21. 10:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!