Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem fura egy kicsit?

Csak nekem fura egy kicsit?

Figyelt kérdés

Barátnömmel lassan 1,5éve vagyunk együtt.

Meglepően remekül működik minden, csak hogy 2hete volt az első családlátogatás (az ő családjához), erre majd még visszatérek.

Együttlétek közben, sokszor sokáig képes mondani a nevem, ami nem feltétlen tetszik, de nem is zavar, csak fura, mert ő volt az első aki ilyen formában is kimutatja az örömét.

Tehát családlátogatás, rendben odaértünk, bemutatkozás

Anyaapahugi es a báttyám "Béla"(ugyan az a nevünk), nekem itt átfutott az agyamban, hogy ez igy fura, de csak véletlen. Igen ám, de elég jól elvannak együtt, se a hugával se anyukájával, se apjával.

Sokszor előfordul, hog elmennek vacsizni, egyutt alszanak, de a testvére miért ne mehetnének, de ugye nekem ez igy fura, kérdezzek rá? Vagy csan én látom hülyén vagy tény lehet, hogy " fura" testvérek?


2018. júl. 20. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Hát az együtt alvás elég bizarr felnőtt raadásul ellenkező nemű testvéreknél
2018. júl. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem az egész bizar, de közben meg mégis csak testvérek és elhinni ilyet meg nem nagyon tudok.
2018. júl. 20. 10:21
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Elég fura..már ez a neves dolog, hogy mondogatja sűrűn..lehet hogy "másra" gondol?.. na meg együtt alvás..vacsi? Nemár.. Menekülj..
2018. júl. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Veled szexel, de a tesójára gondolod tulajdonképpen...elgondolkodtató. Lehet, hogy szeretne..de ugye nem lehet. Igy jössze te a képbe. Minden stimmel..plusz nem bukik le, amikor a teója nevét sikitozza, hiszen ugyanaz a nevetek. Trükkös csajod van.
2018. júl. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
1,5 év után tudtad meg hogy mi a neve a testvérének?
2018. júl. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5, nem te vagy az első aki ezt kérdezi, úgy indult, hogy csak alkalmanként találkozunk így megmaradt néhány dolog amiről nem nagyon beszélünk, ő az összejövetelen tudta meg, hogy 3testvérem van, a harmadik nevem a mai napig nem tudja, es biztos van rengeteg dolog amit én nem tudok.

Nem sietjük el, talán ezért is működik a dolog anélkül, hogy ráunnánk a másikra.

Csak hát ez a helyzet..

Szerintetek érdemes rákérdezni? Alaphangon minden kérdésre őszintén válaszolunk így kezdtük el. Ezt azért mégis tagadná szerintem.

2018. júl. 20. 11:35
 7/7 A kérdező kommentje:
Meg nem mondom, hogy hogyan mondogatja, nem tudom eldönteni, de ezek után meg nem is tudom mire gondoljak
2018. júl. 20. 11:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!