Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek nem lenne ez kicsit fura?

Nektek nem lenne ez kicsit fura?

Figyelt kérdés

Nagyjából vázolnám a helyzetet: Párom régóta szeretne saját vállalkozást, de sajnos nincs rá kezdő tőkénk. Van egy ügyfele, egy kb. 50 éves nő (Párom 30), akivel elég jó kapcsolatban vannak (én még nem találkoztam vele) és Párom beszélt neki erről a tervéről. A lényeg, hogy a hölgynek lenne erre pénze és nagyon úgy tűnik befektetné a pénzét és a Párommal üzlettársak lennének (ezek még tervek, de nagyon "ráfeküdtek" a dologra, már több helyen voltak ez miatt érdeklődni stb.). Tehát a nő adná a pénzt, a Párom meg "magát"(nem szó szerint) és a tudását.Ráadásul a Párom anyukájának hirtelen lakásra volt szüksége és ő (mármint a nő) felajánlotta a Páromnak, hogy az anyukája náluk lakhat (vagyis pontosabban különálló lakrészben, de a ház egy) amíg nem talál lakást. Nem furcsa ez a segítőkészség? Vagy csak nekem fura egy picit hogy ilyen rendes valaki? Nem vagyok egy féltékeny típus, de valahogy én kicsit furcsállom. Mit gondoltok??

(Amúgy jónak gondolom a Párommal a kapcsolatunkat. Két kicsike gyerkőcünk van. Próbálok minden téren megfeleni neki, több-kevesebb sikerrel. És a nőnek is van férje, de erről bővebben nem tudok semmit hogy milyen kapcsolatban vannak. A Párom már találkozott vele és ő mogorvának találja.Illetve a férj is tud a tervükről állítólag.)


2015. jan. 26. 20:22
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
83%
Nekem az lenne a fura, hogy valakivel a párom ilyen jóban van, és én még sose találkoztam vele.
2015. jan. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
A közeljövőben valahogy elkerülhetetlen lesz szerintem hogy találkozzunk, mivel valószínűleg meglátogatjuk anyósomat.
2015. jan. 26. 20:27
 3/30 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is fura, vajon cserébe mit fog elvárni?
2015. jan. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
83%

Igaza van #1-nek.

Ha annyira jóban vannak, és olyan ártatlan a barátságuk, akkor hogyhogy nem mutatott még be titeket egymásnak?

2015. jan. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Nem igazán lett volna olyan szitu, hogy találkozzunk. Külön meg nem vitt el hozzá vagy ilyesmi... (A kisfiamat talán egyszer már látta, mikor egyszer elment Apával dolgozni.)
2015. jan. 26. 20:32
 6/30 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy a Párom azt mondja, hogy ezt miattunk csinálja. Mert én neki is elmondtam, hogy ez kicsikét nekem fura, hogy ilyen segítőkész.
2015. jan. 26. 20:41
 7/30 anonim ***** válasza:
86%
Hát nem semmiért mogorva a pasi... Veszélyt szimatol, és te is üzemeld be a kis antennáidat. Nem tudom... Elég furcsa ez az egész, igen.
2015. jan. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
18%
Én egy 20 évvel idősebb nőre nem tudnék féltékeny lenni semmilyen szinten. Szerintem nem kell rosszra gondolni, hiszen már a néni javában klimaxol, lehet, hogy nincsenek saját gyerekei és ezért kedves pároddal, és ezáltal neked is csak hasznod lesz belőle. Én szeretettel gondolnék rá, biztosan kedves, önzetlen, hidd el, vannak még ilyenek az életben. Lehet hogy naiv vagyok, de nem tekinteném versenytársamnak.
2015. jan. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Nekem is kicsit hülyén jön le, hogy féltékenynek kéne lennem egy 50-es nőre?!? De valahogy mégis fura nekem ez az egész. És amúgy a nőnek is vannak gyerekei.
2015. jan. 26. 20:52
 10/30 anonim ***** válasza:
8%

lehet egyedül is magánvállalkozást indítani..., és nagy kezdőtőke sem kell hozzá, mert annyit fizetsz bele, amennyit akarsz

ennek így elég kamu szaga van

2015. jan. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!