Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek nem lenne ez kicsit fura?

Nektek nem lenne ez kicsit fura?

Figyelt kérdés

Nagyjából vázolnám a helyzetet: Párom régóta szeretne saját vállalkozást, de sajnos nincs rá kezdő tőkénk. Van egy ügyfele, egy kb. 50 éves nő (Párom 30), akivel elég jó kapcsolatban vannak (én még nem találkoztam vele) és Párom beszélt neki erről a tervéről. A lényeg, hogy a hölgynek lenne erre pénze és nagyon úgy tűnik befektetné a pénzét és a Párommal üzlettársak lennének (ezek még tervek, de nagyon "ráfeküdtek" a dologra, már több helyen voltak ez miatt érdeklődni stb.). Tehát a nő adná a pénzt, a Párom meg "magát"(nem szó szerint) és a tudását.Ráadásul a Párom anyukájának hirtelen lakásra volt szüksége és ő (mármint a nő) felajánlotta a Páromnak, hogy az anyukája náluk lakhat (vagyis pontosabban különálló lakrészben, de a ház egy) amíg nem talál lakást. Nem furcsa ez a segítőkészség? Vagy csak nekem fura egy picit hogy ilyen rendes valaki? Nem vagyok egy féltékeny típus, de valahogy én kicsit furcsállom. Mit gondoltok??

(Amúgy jónak gondolom a Párommal a kapcsolatunkat. Két kicsike gyerkőcünk van. Próbálok minden téren megfeleni neki, több-kevesebb sikerrel. És a nőnek is van férje, de erről bővebben nem tudok semmit hogy milyen kapcsolatban vannak. A Párom már találkozott vele és ő mogorvának találja.Illetve a férj is tud a tervükről állítólag.)


2015. jan. 26. 20:22
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
11%

Hidd el, a gazdagabb embereknek nem számítanak ilyen filléres dolgok, mint hogy akár ingyen egy kedves barátnak segítenek. Jelen esetben azzal, hogy elhelyezi az anyósodat, talán ingyen? Ezt nem írtad.

Én ismerek/ismertem több vagyonos embert, és egy-egy ilyen jellegű segítség annyira aprópénz nekik, hogy azt mi el sem tudjuk képzelni.

Biztosan vonzódik a férjed személyiségéhez ez a nő, de az ilyesmi nem korfüggő. Én nem gondolnék rosszra velük kapcsolatban.

Persze biztos átfutott már a szex is mindkettejük agyán, de ez természetes egy férfi-nő kapcsolatban. Nem azt jelenti, hogy nagyon akarnák is, vagy tényleg megtennék. Okos ember nem rontja el a bizniszt, meg a barátságot főleg nem, ilyesmikkel.

2015. jan. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
0%

Manapsag mindegy fiatal vagy oreg, sot....Lassan a nekrofilia lesz a divat a ferfikorokben....

Igen, gyanus! Megkerdeznem, hogy miert nem ismerem a holgyet? Tud-e egyaltalan rolunk?

2015. jan. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
63%

váó, miért lettem lepontozva? :D

nem csak kft és bt létezik a világon, léteznek úgynevezett egyéni cégek is... :D

2015. jan. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
58%

20:49


" Én egy 20 évvel idősebb nőre nem tudnék féltékeny lenni semmilyen szinten"


Gondolom a 16 éves gondolkodásoddal el sem tudod képzelni, hogy esetleg az az 50 éves nő, 10 X jobb az ágyban, mint te valaha is leszel?!

2015. jan. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Tegnap este mikor hazajött a Párom megint felhoztam neki ezt a témát, hogy nekem fura ez a kedvesség egy kicsit... Mondta, hogy ez a nő ilyen. Mondtam neki, gondoljon bele a helyzetembe. Erre azt mondta, neki is lehet fura lenne, ebbe bele se gondolt! De mondta, hogy kiváncsi most már mi sül ki ebből az egészből. (Mármint bejön-e az üzlet, vagy sem.) Aztán mikor lefeküdtünk, azt mondta, lehet hogy hagyja inkább az egészet, ha bennem ez ilyen érzéseket vált ki. De mondtam hogy valósítsa meg amit szeretne, nem akarom hogy miattam mondjon le róla, ha van ilyen lehetősége, csak legyen észnél. Erre ő azt mondta, hogy tényleg inkább hagyja, mert akkor állandóan ezt hallgatná a későbbiekben. De megint mondtam, hogy nem erről van szó. Olyan tanácstalan vagyok, olyan feszült vagyok ez miatt, de nem akarom, hogy "féltékeny-házisárkánynak" tartson!
2015. jan. 27. 07:49
 16/30 anonim ***** válasza:
16%

írtam már, de valahogy nem akarsz róla tudomást szerezni kérdező...

nem csak kft és bt létezik...

ha a férjed annyira saját vállalkozást akar indítani, akkor azt megteheti kis összegből is

szerintem kamu a kérdésed...

2015. jan. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Szia Utolsó! Mondtam már ezt is neki, de ő most már nagyba gondolkodna. (Bezzeg régebben ezzel is beérte volna. Na mindegy.)
2015. jan. 27. 10:44
 18/30 anonim ***** válasza:
Hasonló szitut láttam már.Ott is azt mondta a nő hogy csak a gyerekek,stb miatt akar segíteni,a végén kiderült hogy be akarta hálózni szexuálisan a palit.A pali persze tagadta hogy nem feküdt le vele,de ki tudja,ez már soha nem fog kiderülni,mert lepattintották a nőt.
2015. jan. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
33%
en is lepontoztam mindet:)
2015. jan. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Gondoltam megosztom Veletek, hogy a Párom most feltűnőbben kedvesebb velem, mint ahogy szokott. Illetve mondta úgy néz ki, a közös "biznisz"-ből valószínű nem lesz semmi és hogy kényelmetlen neki ez a szitu az anyukájával kapcsolatban is. Mit gondoltok? Nekem jólesik amúgy, hogy most teper utánam, de mégis úgy érzem nem őszinte ezért nem tudok "hasra esni tőle", inkább taszítom egy kicsit. (Pedig szerintem ez lehet nem jó, de nem tudok taktikázni, mint sok más nő.) De lehet csak tényleg belátta, hogy igazam van? Vagy bűntudata van?
2015. jan. 28. 15:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!