Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van ebből a "hírnévből"...

Elegem van ebből a "hírnévből"! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem provokálni akarok de már tényleg idegesít!


Szóval mi pénzesek vagyunk, nekünk van a városban a legnagyobb házunk. Szinte mindenki ismer minket a városban és lassan már azt is tudni fogják h mikor léptem kutya$zarba. Ma is megyek el az úton és két öreg beszélget, köszön mind a 2 és elkezdenek suttogni. Már nagyon elegem van abból h mindenki ismer minket. Ráadásul van egy ikertesóm...mit tegyek? Nem tudom őket kikerülni. Ha meg már tiszta ideg vagyok akkor meg izélnek h mi bajom van...ráadásul egy csomó lány követ a pénz miatt

16/F


2010. jún. 18. 20:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Az, hogy pénzes vagy nem olyan nagy negativum, ha megismernek az emberek ugyis tudják milyen vagy emberileg! Azok a lányok akik meg a pénzedre hajtanak ugyis kitudod szürni! Hidd el nem mindenki pénzéhes!
2010. jún. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
16%
Qrd meg az összes csajt aki követ és a pénzedet meg szórd,bulizz nyaralj stb...! Kit érdekel h ki-mit mond.
2010. jún. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez ellen nem tudsz mit csinálni.Sajnos az emberek tudnak még a városokban is rosszmájúak lenni.//rosszindulatúak//
2010. jún. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%

Egy szót mondok erre: IRIGYSÉG!

16Cs

2010. jún. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld el azokat a lányokat, akik csak a pénzre mennek! Az ellen, hogy beszéljenek rólatok, nem tudsz mit tenni. El kell fogadnod.:S
2010. jún. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Két megoldást látok: vagy megtanulod függetleníteni magadat az emberek érdeklődésétől, vagy elköltözöl valahova, ahol teljesen ismeretlen leszel.
2010. jún. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem viselkedj átlagosan. Ha annyi a pénzed, mint sz.aron a légy akkor egyszer-egyszer légy nagyvonalú és adj belőle árvízkárosultaknak valami nyilvános fórumon és akkor tisztelni is fognak. Én azt csináltam, hogy amikor nyertem (pókeron) akkor vettem 10 db, GPS-t a mentőszolgálatnak. Igaz nem vertem nagy dobra, de nagyon nagy segítség volt nekik és nekem sem hiányzott az a pénz. Amíg nem adtam oda a GPS-eket és nem dumálgattam velük, addig nem is tudtam, hogy milyen nagy szükségük van rá. Én ezt tenném. A tegnapi pókeron nyertem 16000-et és ma a tescoban láttam, hogy van ilyen árvizeseknek segítség kód. Mondtam a pénztárosnak, hogy 10x húzza le. Akik ismernek és tudják, hogy ha van adok azok tisztelnek. Nem ezért teszem, de jó érzés....
2010. jún. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%

nálunk is pont ez a helyzet,sokan is utálnak emiatt sajna:SS

dehát ez van

2010. jún. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Alakíts ki magadnak másfajta hírnevet.

Suttogjanak azért, mert különösen udvarias vagy, mert szorgalmas vagy, mert jó lelkü vagy,

Ha kedves vagy az emberekhez, segítőkész vagy akkor erről fognak megismerni.

2010. jún. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél nagyképű, legyél udvarias és kedves, szeretni fognak. Sokan arra várnak, mikor hibázol és már terjedhet is, hogy ugye én megmondtam, mekkora paraszt ez, hiába van pénze. Aki meg a pénzedre hajt, úgyis ki tudod szűrni ha van egy kis eszed, viszont nem szabad mindenkire gyanakodni sem. Amúgy is, az nem a te pénzed, hanem az apádé :) erre kell hivatkozni.
2010. jún. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!