Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkednek így velem...

Miért viselkednek így velem itthon?

Figyelt kérdés
Van egy lány évfolyamtársam, aki mindig rivalizált velem, nem igazán kedvel, mert a közös versenyeinken rendre megelőztem őt, és ez középiskolában folytatódott. Nagyon ellenségesen viselkedett velem, így érthetően én sem érzek iránta szimpátiát. Nálam azonban középsuliban ugyanúgy a tanuláson és főleg a versenyzésen maradt a hangsúly, nem szereztem meg a jogsimat. Ezt a lányt pedig a szüleim meg a tesóm látták vezetni, és egyből mondták hogy na bezzeg X. Y. már vezet. Ezt miért kell velem közölni elsősorban? 2 különböző ember vagyunk.Az eredményeimre, a sikereimre mondják hogy jó, aztán le van tudva. De amiben úgymond hiányom van (jelen esetben: nincs jogsim), azzal miért kell napokon át nyösztetni meg szajkózni nekem? Miért állítanak mással versenybe, és szemrehányóan mondják, hogy ő már vezet, mikor én egy teljesen különálló ember vagyok? Az eddig elért eredményeim miért nem tudják értékelni, azt miért nem szajkózzák? A tesóm meg mindig ilyen önelégült fejjel mondja, h látta ezt a lányt, mikor tudja, hogy nem kedvelem. Miért viselkednek így velem?
2018. júl. 11. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Mert hagyod magad. Legközelebb meg teljesen rezignált arccal közöld velük, hogy te meg heti x alkalommal jársz edzésre, és a legutóbbi versenyt is megnyerted. Pillanatok alatt le fognak szokni a bunkózásról.
2018. júl. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
AMikor mondom, hogy én meg versenyzem, és jó helyezéseim vannak, akkor arra csak legyintenek, hiába mondom. Az a baj, hogy amiket eddig elértem, nem tudják megbecsülni, csak azt tudják felhántorgatni, amiben sikertelen voltam, és mindig versenybe állítanak mással ilyen semmisségeken.
2018. júl. 11. 12:28
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem mindegy, hogy milyen verseny... Később tudnak adni neked a jó helyezesek jó kis fizetést? Mert egy jogsival rendelkezőnek mindig lesz munka, egy logisztikai meló fizethet 300-400 ezret is.
2018. júl. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ez a csaj nem logisztikára megy... matematikai verseny
2018. júl. 11. 13:10
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
Mindazt, amit nekünk leírtál, mondd el a családodnak, amikor összehasonlítank bárkivel, nem csak a nevezett lánnyal. Szépen kérlek, hogy ezt nyugodt hangnemben kérdezd, uralkodj magadon és ne kiabálva kérdezd, ne csapokj az asztalra, ne vágd be az ajtót, ne röpködjenek a csészealjak!. Említsd meg azt is, hogy ez az összehasonlítgatás nekd mennyire kelelmetlen és fájó.NEKED VAN IGAZAD!
2018. júl. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!