Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám nem főz, itthon fekszik...

Anyám nem főz, itthon fekszik és sorozatozik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egésznap fekszik, sorozatozik. Nem dolgozik, nem takarít, nem főz. Hogyan vegyem rá hogy főzzön/ takarítson legalább? Más családok nyaralni mennek, minőségi kaját esznek.... Miért ilyen?
2018. máj. 3. 19:55
1 2
 1/20 anonim válasza:
69%
nézd meg él e még.
2018. máj. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%

Az enyém meg egy héten egyszer jár haza és itt hagyott a húgommal hónapok óta mert a férjével közösen vett házon ügyködik: lerészegednek ott, hogy én ne tudjak beleszólni.

Szóval érettségi előtt itt nevelek egy gyereket meg vezetem a háztartást. Aztán még azt is elvárják, hogy kifizessem a számlákat. Nem dolgozok és a zsebpénzem így is kajára megy el mert főzni kell, szóval miből?

Mit tanácsolok? Nőlj fel. Hidd el neked lesz jobb.

2018. máj. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
Anyukád depressziós, és semmi nem érdekli őt csak a sorozatai. Ez betegség, foglalkozni kell vele, beszélj vele erről hogy ez így nem élet, és szedje össze magát, kérjen segítséget, menjen el orvoshoz kezeltesse magát, mert ha nem dolgozik, meg semmit nem csinál ebbe fog úgy belerokkanni hogy utána még nehezebben fog kimászni ebből a helyzetből!
2018. máj. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
51%
Takarítasz magadra, fözöl magadra és a probléma meg van oldva
2018. máj. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
39%
Mondd le a tv előfizetést.
2018. máj. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
46%
Menekülj! Az én anyám is ilyen már 4-5 éve eddig nem tudtam megtenni, hogy elköltözek de mostmár megtudom! Eddig én főztem, takarítottam, mosogattam de megszünt! Nem fogsz tudni vele mit csinálni, menekülj amíg lehet!!
2018. máj. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%
Apuka hol van a történetből?
2018. máj. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
21%
És ki tartja el? Talán te, kérdező? Mert akkor jó hülye vagy.
2018. máj. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
57%
Fozz csak magadra, de neki ne adj belole.
2018. máj. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
68%
Sajnálom... :( Az én anyukámat meg leállítani sem lehet. Annyit főz és csomagol állandóan, hogy alig bírom megenni az összeset a következő héten. Pedig már nem vagyok egyetemista sem, hanem dolgozom, és mindig mondom neki, hogy nem kéne.
2018. máj. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!