Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó pasi/nő a párod? Fontos a...

Jó pasi/nő a párod? Fontos a külső egy komoly kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 05:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

07:17: nem minden gyerek szép! Kisgyerekkorban még esetleg, utána kialakulnak és csúnyák lesznek. Persze van, aki szép/helyes marad de az nagyon ritka (megjegyzem, hogy számomra, mert mindenkinek más a szép)

"Csúnya" szülöknek is lehet szép gyerekük, a felmenöktöl függ, hogy milyen vonásokat örököl.

De hogy a kérdésre is válaszoljak, igen fontos a külsö. Hiszen ha nem tetszik, nincs gusztusom szeretkezni vele. Jó belsö tulajdonságokkal meg sokmindenki rendelkezik, de attól még nem fogok vonzódni hozzá. A kettö legyen együtt és számomra az a tökéletes.

2010. jún. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

nekem tetszik:) bár a külső SOHA nem érdekelt.

nem tipikus szépfiú, de azoktól a hideg kiráz.

de pl. gyönyörű szeme van:) és olyan a testalkata, ami nekem tetszik(mackós) ő a férjem és imádom:)

2010. jún. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Ő a legjobb pasi a világon, és ráadásul csodálatos Apa is! Nem a külső a legfontosabb egy kapcsolatban, de tény, hogy megakadt rajta a szemem, már az első találkozásnál. :)
2010. jún. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
34%

07.17 persze egészséges legyen és minden gyerek szép. Ja. Amíg gyerek, aztán kamaszodik, felnő. Mit mondanál neki, ha a lába bokától combtőig gyak. egyforma vastag lenne, nem lenne dereka, extra széles csípője lenne, nagy és ferde orra, amit ugyan lehet korrigálni, de egy csomót várni kell rá míg eléri a kort hozzá, meg egy rakás finomság.


A férjemen ez nem jön ki úgy, láb ügyileg pl. ő szerencsés. De a családjában az összes nő alaktalan, csúnya. Akkor mondjam a gyerekemnek, hogy jaj hát kicsinek szép voltál, ne foglalkozz veled, hogy nem tudsz szoknyát húzni, nem buknak rád a fiúk és egyáltalán majd csak lesz valaki akinek így is tetszel. Szerintem nem lehet könnyű, ha valakinek csúnya lánya van. Ha egyfolytában azt mondod neki, hogy jaj drágám de te szép és csinos vagy, még az is lehet, hogy utálni fog, amiért hazudozol neki, mert ő látja, hogy nem.

2010. jún. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem a párom az intelligenciájával és a tudásával nyűgözött le, de akkor még gyerek volt, meg a külseje nem is érdekelt annyira. Persze jóképű volt, de most már igazi férfias külsővel rendelkezik. Izmos, de nem kigyúrt és már olyan férfiasan jóképű, nem úgy mint egy tini.


A gyerek kérdésre csak annyit reflektálnék, hogy ha választhatna az ember, hogy szép legyen, vagy egészséges, akkor egyértelmű, hogy mindenki az utóbbit választaná. DE!

Ha emellett szép is lehet a gyerek, akkor ki ellenkezne? Persze ez nem mindenkinek adatik meg, de ez van...

2010. jún. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, a korom lemaradt: 26/L
2010. jún. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Érdekes, az első randijaink után még nem tudtam, hogy pasiként tetszik-e nekem eléggé. De lelkileg annyira egy húrra pendültünk, hogy adtam időt magamnak. Mostmár szerelmes vagyok belé, mint a nagyágyú, és sokszor nem győzök benne gyönyörködni, hogy milyen jó pasi amúgy is:) Van,amikor nem először látod meg a "szépet" a másikban.
2010. jún. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
ja, 22/ lány vagyok
2010. jún. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!