Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó pasi/nő a párod? Fontos a...

Jó pasi/nő a párod? Fontos a külső egy komoly kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 05:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%
A külső csak annyira fontos, hogy ne legyen megbotránkoztató, feltűnően közönséges, irritáló. Olyan legyen, akivel bárhol, bármikor meg lehet jelenni, nem hoz kellemetlen helyzetbe és nem kell behúzni a nyakadat miatta. Mindig azt kell érezned, hogy büszke vagy rá. Az emberi tulajdonságai, viszonya hozzád, az élethez, munkájához, barátaihoz, a gyermekeihez sokkal fontosabb. Szerethető legyen, ez a legfontosabb.
2010. jún. 18. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Fontosabb az ember belső tuajdonságai, de a külső is fontos.
2010. jún. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ, a jó pasi alatt mit értesz? Ha azt, hogy nekem az, mások véleményére pedig teszek ez ügyben, akkor igen. Ha nem tetszene, akkor nem a férjem lenne, hanem a haverom. A szerelemhez hozzátartozik a testi vonzalom is.
2010. jún. 18. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

A szépség relatív! Az, hogy nekem ki tetszik és másoknak ki az nem ugyanaz! Az én igényeim szerint jó pasi lehet, hogy nem felel meg másnak. Nekem például a mások által "kikiáltott" jó pali (kigyúrt, szoláriumozott) nem tetszik, sőt kiráz tőlük a hideg.A másik a belső szépség ami szerintem közhely de igaz, ha egy férfi belülről tud férfi lenni, ha nő lehetek mellette és még humora is van az nekem nagyon imponál. Hazudnék ha azt mondanám, hogy a külső nem számít , de számít az is, de ha én jól érzem magam vele elkezd tetszeni a külseje is, még ha a beszélgetés előtt nem is figyeltem fel rá.

És a másik fontos dolog, hogy legyen stílusa! Belsőleg és külsőleg egyaránt.

Az én férjemnek van és én jó palinak tartom őt!:-)

2010. jún. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
49%
Jó pasi, a külsejével nincs bajom, de mikor arra gondolok, hogy mondjuk lányunk lesz és ráüt... vagy előjön olyan családi vonás, ami a férjemen nincs meg, de a nővérén igen, és mindenki úgy örül, hogy pont, mint a nagyanyja. Akkor lesz egy lányom nagy füllel, görbe orral, "nem lesz" dereka és igazi oszlop lábai lesznek (nővére).. Ilyenkor frászt kapok, szegény kislány, hogy tehetek ilyet vele.
2010. jún. 18. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

szerintem igenis fontos, hogy meglegyen az a bizonyos parázs, a fizikai-lelki vonzalom. Ehhez az kell, hogy Neked Ő legyen a legjobb férfi/nő!


szóval igen, jó pasi a párom, a mai napig megdobban a szívem, ha csak velem szembe jön az utcán :) együtt is élünk, itthon is imádom csak nézni, hozzábújni, bármit. Pedig, ha azt vesszük "átlagos" ember, akárcsak én.


amúgy ez relatív, kinek mi a jó pasi... volt adonisz testű, szép arcú, tipikus szépfiú pasim abszolút 0 IQ-val... nem voltam szerelmes, ő igen, de csak voltunk. a többi csaj csak tátogott utána, irigykedtek rám, én meg boldogan szakítottam vele, mert agyilag egy zokni volt, és egyáltalán nem vonzott!


Nehéz dolog ez! :)


23N

2010. jún. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

6:21-nél a pont...

párom pasinak jó pasi,de remélem külsőre rám fog hasonlitai ha lányom lesz (párom családjának női tagjai nem épp nőiesek)

2010. jún. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%
Nekem túl súlyos a párom én vékony vagyok. Szeretem és nem érdekel.
2010. jún. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%

Na de lányok...

Nekem teljesen mindegy, hogy néz majd ki a leendő gyermekünk, csak egészséges legyen, okos, jól nevelt.

Ez nem kívánságműsor :D de minden gyerek szép, és senki sem tökéletes!

2010. jún. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
fontos...egy bizonyos szinten... és számomra a férjem, abszolút jó pasi...
2010. jún. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!