Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megszól más nőket, milyen...

Megszól más nőket, milyen férfi az ilyen?

Figyelt kérdés

Új oldaláról ismerem meg a páromat így 2,5 év után. Az a baj, hogy tanulás, munka miatt keveset voltunk együtt eddig társaságban. De már régebben is feltűnt, hogy társaságban, fiatalok között egészen más ember. Velem szemben is más, zárkózottabb, nem igazán fejezi ki, hogy mennyire szeret.

Ebben már sokat fejlődött. De most tűnt fel, hogy többször is leszólt nőket. Ott volt egy haverja, és szólt neki, hogy nézze már meg, hogy néz ki az a nő...Idős néni volt. Trikóban, rövidnadrágban. Igazából nem tudom mi baja volt vele azon kívül, hogy idős. De olyan megvetően beszélt róla. Majdnem mondtam neki, hogy nem tudom mire vág fel ennyire, a saját anyja se néz ki jobban, arra miért nem mond ilyet, a húga is egy kövér igénytelen csaj (a használt tamponjait szanaszét hagyja, stb.), ráadásul van egy átlagos abszolút nem bombanő barátnője (én), akkor meg mi a franc ez a stílus??? Férfiaknak kötelező bunkónak lenni, ha együtt vannak?

Egy kedves ismerősömet is leszólta, bár igaza volt valamennyire, mert úgy ment államvizsgázni, hogy nem öltözött ki, de ő azon volt kiakadva, hogy a melle a hasát verte és nem volt rajta melltartó. Jó, igaza van félig-meddig, de akkor se értem, én nagyon szeretem azt a nőt, és nekem föl se tűnt, míg a párom nem szólta le az öltözékét. De ebben még igaza volt, de miért bánt idős nőket a külsejük miatt?

Én nem ilyennek ismertem meg. Anyukája csúnya és öreg, de úgy szereti.

De ha ő nem ilyen, akkor miért gondolja, hogy fiatalok közt fel kell vennie ezt a stílust? Komolyan mondom, néha arra gondolok, ha jobban belelátnék, mit művel a kollégái közt, ami egy nagyon fiatalos bagázs, lehet hogy már rég szakítottam volna. Az az érzésem, hogy egész nap ökörködnek, meg leszólják a nőket. Feltételezem, a csinosabbakkal megy a flörtölés, a csúnyákat meg gúnyolják.

Annyira utálom ezt a típusú pasikat, de én eddig nem hittem volna, hogy ő is ilyen.:(

Hogy lehet egy ilyen ember mellett nyugodtan megöregedni?

Én se vagyok valami gyönyörűség, párszor már kritizált is, máskor meg olyan szerelmesnek látom ezt a marhát:(

Nem tudok rajta kiigazodni.

Szerintetek az ilyesmi, hogy leszól nőket, utalhat arra, hogy jobb lenne őt dobni?

Nem bízok már benne úgy, mint rég. Van egy arca, amit nem ismerek, de nem tudom hogy ismerhetném meg, mert velem egész más, és csak fiatalok közt veszi fel ezt a stílust, és társaságba eddig nem nagyon jártunk, sztem nem is fogunk.


2010. jún. 18. 01:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos kevesen tudják, de attól még igaz: a párodat nem a randikon lehet megismerni igazán, ahol kettesben vagytok, hanem családban, társaságban, közös munka során, amikor nem teszi neked a szépet, hanem önmagát adja azok társaságában, akiket ismer. A randikon csak azt tudod meg róla, hogy milyen vele kettesben lenni, és ennyi.


Most viszont megismerted, hogy milyen igazán. És most már te is tudod, hogy randizni nem elég ahhoz, hogy megismerj valakit.

2010. jún. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez nagyon bölcs volt, valóban új dolgot tanultam az életben. Pedig nem vagyok már tinédzser, igaz a kapcsolatokat sem halmoztam eddig.

Nem csak randiztunk, együtt élünk már 1 éve, azt hittem már nem tud nagy meglepetéseket okozni.


Ha most tartanánk az elején, lazán dobnám. De tudok róla annyi jót, ami miatt erre még nem vagyok képes.


Viszont boldogtalan vagyok.

2010. jún. 18. 03:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Pedig a tisztelet az fontos.Én nagyon nem szeretem ha egy férfi nem tiszteli a nőket,vagy olyasmit csinál,amit a te barátod.A te döntésed,viszont mivel már téged is leszólt egy-kétszer,ezen én nagyon elgondolkodnék,mert egy normális férfi egy normális kapcsolatban ilyet nem csinál.
2010. jún. 18. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

NE haragudj, már nem fiatal nö vagyok (50 felett), és szerintem a párodnak valahol azért igaza van. Ugyanis abból, amit irtál nekem nem az jött le, hogy az a baja, hogy a megemlitett nök öregek, hanem hogy elhanyagolt, igénytelen kinézetüek. Egy idös nö rövidnadrágban, trikóban nem valószinü, hogy gusztusos látvány, legalább is nem annyira, hogy nyilvános helyen túl sokat mutogasson a testéböl. Ugyanez érvényes az emlitett ismerösödre: államvizsgára illik rendesen felöltözni és fiatalokra is érvényes, hogy ha lógos melle van, akkor melltartóban mászkáljon, föként ilyen alkalommal. Az iagz, hogy nem tehet arról, hogy lóg, de egy legalább is félig-meddig ápolt külsöhöz nem illik.

Ezeket úgy irom, hogy tudom, én se vagyok már igazán fiatal, az alakom sem olyan, mint 20-30 éve, de a negativabb dolgokat nem mutogatom az utcán.

Az, hogy a családjában a nök nem szépek, az egy dolog, az, hogy a külsejüknek megfelelöen öltöznek, másik. A húga lehet - söt valószinü - hogy igénytelen, de szerintem ezt sem dijazza, csak nem vagy ott, ha szól érte.

Ha amiatt nem tudsz benne bizni, mert igényes, akkor az elég szomorú. Ha téged is kritizál, az a normális, jobb, ha megmondja, ha valami nem teszik, mintha egy darabig hallgat, utána meg vagy veszekedés van, vagy keres mást. TE soha nem mondasz olyat neki, hogy ez vagy az nem tetszik? Ugyanis egy partnerkapcsolatban nagyon fontos, hogy megbeszéljétek a problémákat.

Erröl a témáról is beszélhetsz vele, mármint hogy neki mi a véleménye, illetve mi a baja az emlitett nökkel. De nekem nem az jön le, hogy azzzal van baja, hogy az elsnel emlitett nö idös, hanem hogy ápolatlan kinézete van.

2010. jún. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én párom is ilyen volt, egyszer úgy felhúztam magam azon ahogy más nőket kritizált, hogy rászóltam, azóta leáll ezzel a viselkedéssel.
2010. jún. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ó, az én párom a múltkor azt mondta a Tescoban este 10-kor egy pénztáros nőnek, hogy vannak más üzletek, ahol sokkal kedvesebbek a pénztárosok :)) Pedig szegény nő semmi rosszat nem tett, fáradtan ott robotol és ezt kapja. Nekem fájt és szégyeltem magam párom helyett. Pedig párom állati rendes, figyelmes, kedves, jó pasi, csak néha vannak ilyen őszinte pillanatai:)A kövéreket is megszólja rendesen. De amíg nem engem sérteget, nem zavar annyira.
2010. jún. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem bunkó dolog más emberek kritizálása.

Mondjuk én is szoktam "megszólni embereket" ha pl. valaki nagyon kövér és kilóg a nagy zsírréteg a hasán és haspólóban van:P Elég ronda látvány.

Én magamat is képes vagyok kritizálni!


A pasid téged kritizál? Az már nem túl jó jel. Pl. ha ilyeneket mond hogy ronda vagy vagy sértőt esetleg, amin nem tudsz váltotatni, az meggondolandó, hogy maradj e vele.

De ha pl. azt mondja h szerinte rosszul áll ez a ruha v. haj v. stb, akkor csak jobb belátásra akar bírni.

Kritizálni lehet pozitívan is, de lehet megalázás céljából is.


Mindenképpen említsd meg a párodnak, hogy ne csúfolja ki az embereket, mert egyszer ő lesz majd kicsúfolva.


ezt sem értem, miért csak a nőket lehet kritizálni? A pasikat nem? Mennyi igénytelen, kövér, lógó hasú, csúnya férfi császkál-mászkál?


Vagy talán a te párod Dávid -szobor, hogy őt nem lehet kritizálni?

2010. jún. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező az én párom egy kigyurt, sportos magas jóképű személyi edző (nem dicsekedésből mielőtt leszólnának)

A lényeg: Soha de soha nem szólt le egy embert főleg nem nőket az életben, pedig vannak túlsulyos, kevésbé szexi barátnőim! Egyszer amikor valaki tényleg nagyon elhizott volt tettem rá megjegyzést és ugy megharagudott rám ezért a "stilusért", hogy bocsánatot is kértem tőle mert bálattam igaza volt! Ő mindig azt mondja hogy nem az ember kinézetét szokta kritizálni, hanem a jellemét! És igaza van!

Egy idősnő lehet trikóba és rövidnadrágba van és nem tul szexy, de a te párod pedig egy jellemtelen alak aki ugy akar jobb és szebb lenni, hogy mások hibáját felnagyitja és másokra tereli a figyelmet! Szánalmas tuskó a barátod és én a helyedbe igen keményen beolvasnék neki!

2010. jún. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!