Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha eltartási szerződést...

Ha eltartási szerződést szeretnék kötni, de nincs delikvensem rá, honnan "akasszak le"? Van direkt olyan idős ember, aki elatartót keres? Ha igen, hol találom?

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 00:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó kis anyagias vagy. :S
2010. jún. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
senki nem kérdezte a véleményed, nyilván neked nincs szükséged az anyagiasságra. örülj neki és kíméld a topicot. hasznos válaszokat várok.
2010. jún. 18. 16:50
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Én hirdetést olvastam, hogy egy idős bácsi eltartót keres. Még nem kötöttünk szerződést, csak "összejárunk", ismerkedünk. Igazából nagyon megörültem neki, aranyosnak tűnik a bácsika, de mégis félek ettől az egésztől egy kicsit.


Tapasztalatom szerint figyeld a hirdetéseket, esetleg adj fel Te is egyet ügyesen és okosan megfogalmazva.

2010. aug. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!