Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi ideig tud...

Szerintetek mennyi ideig tud az apja eltitkolni egy gyereket?

Figyelt kérdés
A baba már megszületett. Nem élnek együtt, viszont tartják a kapcsolatot.
2010. jún. 17. 22:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ! Egyátalán nem untattál, sőt!

Hát, nem egyszerű egyik történet sem. Na és persze az is igaz, hogy mindenki hoz is egy történetet és én abban is hiszek, hogy ők sem véletlenül lettek ilyenek... de persze, akkor is dühös vagyok, mert mégiscsak a felelősség (mert persze egy nő mindig legyen vele tisztába, hogy ha gyereket vállal, a pasi bármikor leléphet... de azért mégiscsak ketten voltunk ott, és nem magamtól lettem terhes!), és még szép, hogy én is azt szeretném, hogy az én gyerekem legyen neki is az első és legfontosabb (még ha megosztott helyezés lenne is).

Úgy érzem, hogy a konkrét válasz tényleg az a kérdésemre, hogy akármeddig. Sajnos. És persze mindezek mellett - vagy ellenére - azért fogok küzdeni, hogy a lehetőségekhez képest normális viszony legyen köztük, mert nem kell ahhoz gyereknek lenni, hogy az ember úgy gondolja, hogy ha mindent nem is kaphat meg, de legalább azt a keveset ne veszítse el, ami van! A gyerekemnek meg pláne, hogy nem kívánok kevesebbet.

2010. júl. 4. 19:35
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Na hát az aztán gyönyörű egy nő aki nős pasival csináltat gyereket.Szegény szerencsétlen kisgyerek.

Mégis miféle nő az aki erre képes,ennyire egoista?Nem elég,hogy egy ribi,de még gyereke tis szül ilyen kapcsolatba.Hát bocs utolsó,de ez számomra nagyon felháborító.

A gyereknek pedig jogai vannak,joga van az apjához és a rokonaihoz is.

2010. júl. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Azért kedves utolsó ennyire durván ne ítélkezzünk látatlanban valakinek az édesanyjáról és ne illessük ilyen jelzőkkel!

A válaszod nem volt hasznos, ha esetleg van más értelmesebb mondanivalód is, akkor írj nyugodtan még, ha nem akkor pedig örülj a tökéletes családodnak, mert gondolom a tiéd olyan!

2010. júl. 19. 18:22
 14/16 A kérdező kommentje:
ja és aműgy itt az utolsónál, amire így reagáltál egyébként pont nem is vot szó ilyesmiről, ami miatt ítélkezel, tán figyelmesebben kellett volna elolvasni...
2010. júl. 19. 18:35
 15/16 anonim ***** válasza:

Az édesanyámat szidod, te tuskó!


Én 31 vagyok, az öcsém meg 13, apám a születése előtt nősült...

2010. aug. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Ja, egyébként ez a "csináltat gyereket" az egyik kedvencem... a gyereket nem csináltatja, hanem csinálja valaki. Ráadásul az esetek több mint 99%-ában ketten vannak ott.

Üdv

2010. szept. 25. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!