Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek van igaza? Anyós-kérdés.

Kinek van igaza? Anyós-kérdés.

Figyelt kérdés
Anyósom leszúrt, amiért NEM VETTÜK ÉSZRE, hogy velünk akart volna jönni kocsival reggel. Közel lakunk egymáshoz. Számtalanszor volt már, hogy valamelyik családtag szólt, hogy nem vinnénk-e el másnap reggel és mindig el is vittük őket. DE az anyós se tegnap este, se ma reggel nem szólt egy szót se, azt várta volna, hogy benyitunk reggel a rohanásban és megkérdezzük, hogy nem vihetnénk-e el. Mert nekünk TUDNUNK KELLETT VOLNA, hogy ő ezen a héten 9-re jár. Férjem megalázkodó hangon bocsánatot kért az anyjától, én meg csak lestem. Szerintetek?
2010. jún. 17. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérnék bocsánatot, neki kellene a kirohanásáért.
2010. jún. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Provokáció szaga van anyósod viselkedésének.Nyelj egy nagyot,legyél nagyvonalú,nem ezen múlik a világbéke.
2010. jún. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Nekem ez teljesen hülyeségnek tűnik. Néma anyának a menye se érti a szavát...:P

Mond meg neki, hogy nem vagy gondolat olvasó, ha akar valamit akkor mondja meg.

2010. jún. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát épp ez az ! A reggeli rohanásban urambocsá' nem az jár a fejemben, h anyós-pajtásnak épp van-e valami kívánsága, amit nem közölt!

Mit tudnék tenni én, mint meny, ha a férjem csak ilyen bólogatójános?

2010. jún. 17. 22:04
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
Te is leszel egyszer anyós! Szerintem nem azzal van baj, hogy ő egy anyós, hanem azzal, hogy az öregség ilyen tünetekkel is jár. Légy megértő, ne rajtad múljon a család békéje.
2010. jún. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen ki lehet mondani,hogy neked van igazad,de te a férjednek erről ne is szólj!Hagyd a francba!A drága anyósod ne tudjon veszekedést kiprovokálni közted és a férjed(?) között..mert lehet,hogy kavarni akar csak..:S
2010. jún. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Anyósom nem öreg, még nem is nyugdíjas!!

Tényleg provokáció-szagú a történet, de miért van kérdőjel a "férjed" szó után?

2010. jún. 17. 22:21
 8/8 anonim válasza:
Legközelebb ha ilyen helyzetbe kerülsz, és megkér benneteket, hogy vigyétek el őt, mondd meg, hogy a múltkorihoz annyi lenne a hozzáfűzni valód, hogy ha szeretné hogy elvigyétek, szóljon időben, ne az utolsó pillanatban találja ki, főleg, hogy nem is tudhatja hova mentek, vagy lehet, hogy van más dolgotok is előtte,és nem értek rá őt cipelgetni. És nyugodtan kérdezd meg tőle? nem is érted mért kellett legutóbb is ilyen hangnemben beszélni veletek? Ti nektek ez nagyon rosszul esett, főleg, hogy nem is volt megbeszélve semmi. ÉS ha kérhetitek ezentúl ne így beszéljen veletek, mert ti is mindig normális hangnemben szóltok hozzá, és nem viselkedtek így, ahogy ő. Nem kell mindjárt feszültséget kelteni, ez nem egy normális emberi hozzáállás! Aztán figyeld meg, csöndbe lesz, hogy te milyen intelligensen, kedvesen megtudod mondani neki, hogy menj a ....És közben persze mosolyoghatsz,hogy tisztában legyen a felállással. Persze, még te hunyászkodsz meg az ő ugribugriságáért. Szerintem mindent időben kell tisztázni, hogy tudja máskor hogyan beszéljen veled,és mi neked a határ. Ha most nem tisztázod, akkor ezt folytatni fogja, mert azt hiszi, ezekkel is mindent lehet...
2011. máj. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!