Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Költözzek vagy ne?

Költözzek vagy ne?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy mit szeretnék! Van egy párom akivel lassan 3 éve együtt vagyunk, hetente csak hétvégén szoktunk tudni találkozni. Ő is dolgozik és én is mondjuk én most nem mert eltörtem a lábam így kényszer pihenőn vagyok. Anyuámmékkal már csak én vagyok itthon a testvéreim már elköltöztek. Anyuék betegesek anyunak 20% már csak a látása és állandóan szédűl a vérnyomása miatt apu ő viszonylag elvean bár cukorbeteg, anyu sosem csinált semmit a ház körül én szoktam és már azt tervezgetik, ha elköltözök hordatni fogják a konyháról a kaját mert anyu már nem bír főzni. Viszont a páromnak nemrég halt meg az apukája 2 éve már lassan és ő sem szeretné egyedül hagyni az anyukáját. Nem igazán tudom mi lenne a jó döntés rossz így, hoy csak hetente néha 2 hetente látom. De nincs szívem itthon hagyni az én szüleimet sem. Meg az is bennem van, hogy ha már költöznék akkor a saját házamba, nem akarok megtűrt személy lenni senkinél. De viszont iszonyatosan szeretem ezt a férfit is csak kevés ez az idő amit együtt vagyunk. Nem tudom, hogyan lehetne megoldani. Mert az is zavar, hogy ő nagyon messze lakik nem tudnám naponta megoldani a haza utat ide a szüleimnél. Mi lenne a helyes megoldás?

2018. júl. 5. 14:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
tehát ő nem akar költözni hanem te költözzél oda hozzá?
2018. júl. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Eloszor a tejrol kene leszoknotok, aztan lehetne az osszekoltozesen gondolkozni.
2018. júl. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%

Akkor éljetek a családotokkal nyugodtan, néha járjatok össze dugni és ennyi.


Ez NEM kapcsolat, csak szexeltek, aztán ennyi.


Nálam egy év a limit, ha addig nincs előrelépés, akkor kuka. Nem fogok 5-6 évet elpazarolni senkire, mert lehet, félév után már meg tudnánk egymást ölni ha közösen élünk.

2018. júl. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen én!
2018. júl. 5. 14:58
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
Hany evesek vagytok?
2018. júl. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
hát nem tudom. a párod 3 év alatt egy lépést nem tett afelé hogy többet találkozzatok, elég neki a hétvége, és most is te vagy az aki majd odaköltözik. ebből az lesz hogy majd elkezdtek együtt élni, szembesülsz vele hogy milyen lusta, elvan azzal ami van, és kiábrándulsz belőle. de ne legyen igazam. ha én szerelmes lennék egy csajba akkor nem birnám ki hogy 3 évig csak hétvégente lássam. és egyébként sem értem ő hogyhogy nem tud jönni hozzád? nincs autója? 3 év alatt már a jogsit letettem volna, vettem volna egy tragacsot hogy lejárkáljak hozzád.
2018. júl. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ő 30 és 26 vagyok! Nincs jogsija nem is akar mert fél vezetni, elkezdte megvolt neki a kressz is aztán amikor forgalomba járt szépen karamboloztak előtte és azóta nem igazán szeretne jogsit. Nekem sincs és nem is lesz mert én sem szeretnék jogosítványt! Túlságosan bamba vayok én a vezetéshez...
2018. júl. 5. 15:05
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
Na az utolsó kommented mindent elárul. :D Felnőtt emberek vagytok (elvileg) és nem tudtok dönteni. Életetek végéig otthon fogtok lakni csak mert a szüleid betegek neki meg az anyja egyedül van? Ti nem a saját életeteket élitek hanem a szüleitekét.
2018. júl. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
:DDDDDDDDD
2018. júl. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
44%
jézusom. 30 éves és nemhogy vezetni fél, hanem még a jogsit megszerezni is? és vele akarsz összeköltözni? :D és férfi? :D és mi lesz ha lesz gyereketek és vinni kell orvoshoz, akárhova? és otthon fogtok ülni mindig mert nem tudtok elmenni kirándulni kb semmi jó helyre majd jogsi nélkül. sztem ez a kapcsolat már most megmondom hogy bukta lesz.
2018. júl. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!