Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak egy beszéden? 14...

Mit mondjak egy beszéden? 14 éves vagyok most ballagok.

Figyelt kérdés
A család kitalálta, hogy a ballagásom estélyén mondjak beszédet édesanyukáméknak, hogy szeretem öket és oda figyelek a dolgokra.. de nem tudom hogy mit mondjak
2010. jún. 17. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Megköszönöd a beszédedben, hogy bátorítottak, hogy elnézték a rossz jegyeket, és szeretnéd, ha ez a középiskola ideje alatt is így maradna. Türelmet és megértést kérsz tőlük a továbbiakhoz, ilyesmi.
2010. jún. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezd meg azokat, akik kitalálták, hogy beszédet mondj! :) A támogatás megköszönésén kívül nem tudom, mit lehetne egy "beszéddé" elnyújtani!
2010. jún. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp mondj személyes vicces dolgokat is, pl. köszönöd, hogy elviseltek akkor is, amikor a falhoz vágtad anyukád kedvenc tányérját és megígéred, hogy az első keresetedből veszel neki egy hasonlót.

Persze olyat mondj, ami veled történt :)

2010. jún. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elég fura egy ötlet.

Szerintem is megköszönöd a támogatást, segítséget, a türelmet és a rosszabb jegyek elnézését/megértését. Aztán kéred ezt a továbbiakra is, főlg mert a gimi már más, nehezebb és valahol már az életre is próbál felkészíteni.

Mást én sem tudok. Milyen hosszú beszédet kérnek tőled? Kérdezd meg az ötlet szerzőt, hogy ezen kívül gondolt még valamire; és mire?

2010. jún. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt mondták olyan beszédet ahol bocsánatot kérek amiért rosszul viselkedtem.. meg ilyenek
2010. jún. 17. 20:10
 6/6 anonim ***** válasza:

De miért kérnek ilyet?Szerintem,ha szívből jön,csak akkor mondj beszédet..ha tényleg van miért bocsánatot kérned!

Szerintem érdemes elmondani azokat a dolgokat,amiket megbántál(mármint h. megtette dőket és megbántad),és egyszerűen bocsánatot kérni..

aztán meg vicces,kedves dolgokat mondani..az a tányértörős jól hangzott,én elfogadom majd később azt a tippet,a lagzim előestéjén(kb. 10-13 év múlva) elfogom mondani,hogy:

"Kedves rokonaim!Szeretnék elnézést kérni minden eltörött tányérért,pohárért,összekoszolt szőnyegért,duplán visszafogom fizetni az árát."Csak viccesebben és többet fogok mondani:P:D

SOK SIKERT NEKED!

És ha nem tudsz jót kitalálni,akkor mondd le!

2010. jún. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!