Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jövőre ballagok, de nem tudom...

Jövőre ballagok, de nem tudom hogy lesz az egész?

Figyelt kérdés

A szüleim 3 éve külön élnek, nem vmi jó a viszony...És anyukám mondta h nem lesz nagy balalgásom, gondolom összeülünk páran(tesóm, én, anyu, meg talán apa(??)) és aszem ennyi...de sztem apukám kihúzva.Mindig is erről álmodtam h majd 12ből balalgok és de jó lesz :( bátyám kb 5 éve ballagot, neki nagy ballagása volt nálunk, és nekem ez rosszul esik h semmi..anyukámnak ezt felvetettem nemrég, mondta h kizárt, se pénz, meg az se h apuval nincsenek együtt így felesleges rokonoakt hívni...(nem nagyon tartjuk a kapcsolatot)

De én szerenték nagyon:( és a barátom előtt is eléggé ciki lenne ha nem lenne semmi :(:( én voltam az üvén, és tök jó volt..


2010. ápr. 26. 17:45
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
bocsi a hibákért,csak gyorsan írtam
2010. ápr. 26. 17:46
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Mond meg anyudnak, h azt hívsz meg ballagásodra akit akarsz. Mi az, hogy kizárva?? Azt hívsz meg akit akarsz!! Ha másnem csinálj meg te pár salátát meg süteményt. :)
2010. ápr. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó h nem hívnánk meg embereket, csak említettem h nem nagyon tartjuk kapcsolatot a rokonokkal, kevés is van.És pont a pénzen van a hangsúly meg ezen h külön vannak apuval és azóta nem nagyon beszéltünk rokonokkal :S és hát ballagásra nem barátokat hívok(amúgyis kb akik a barátaim akkor ballagnak ők is) csak a abrátomat hívnám.
2010. ápr. 26. 17:51
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Figyelj hívd meg azokat akit szeretnél, a pénzt meg apudnak és anyudnak kell megoldani (persze normális kereteken belül kell gondolkozni)Nekem is elváltak a szüleim de minden évben a szülinapomon összeülünk anyu,apu élettársa,tesóm,párom és én
2010. ápr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Azt hiszem én is h legszűkebb család lesz..unokatesó, nagynéni....keresztanyumék sztem nem tudnának eljönni, de hátha.

És mit tanácsoltok menünek?Mert pörkölt azt hiszem kizárva

2010. ápr. 26. 17:55
 6/13 anonim ***** válasza:
Figyelj,a menüt még szerintem ráérsz megtervezni,no meg úgy az egészet! Tudod egy év milyen sok időnek tűnik? :) Persze föl se eszmélsz rendesen és jön a szalagavató,no meg a ballagás. A szervezés ráér majd télen is. :)
2010. ápr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Saláták, krumpli/rizs vmi egyszerű hússal. És kalap! :)

Amúgy nem hinném, h egy ebédnél nem mnd1 h 10 vagy 20an vagytok...vhol nem, de annyival csak nem drágább, ha meg igen tegyél bele egy kicsit. :)

2010. ápr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Amúgy nálunk nem volt nagy buli,csak a szűk családi kör. Apu főzött,volt süti ennyi. :)
2010. ápr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

ülj le apukáddal és anyukáddal is, külön-külön, és nagyon türelmesen, de határozottan mondd el nekik, milyen fontos ez! ballagásod csak egyszer van az életben, és megérdemled, hogy felejthetetlen legyen! ha nem veszekszel velük, hanem érthetően elmagyarázod nekik, meg fogják érteni. valószínűleg nem megy majd egyről a kettőre, de mégiscsak a szüleid, szeretnek téged, és pár órára félre tudják tenni a személyes ellentéteiket, hogy te boldog legyél.

egyébként ha csak jövőre van, ne aggódj, van még egy éved szervezkedni! kérd meg a tesódat, hogy segítsen, biztos ő is szívesen ott lesz.:)

2010. ápr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hát igen, még ráér a dolog :) Csak vhgoy kétségbe estem és feltettem már most ezt a kérdést...rossz h ilyen kérdést kell feltennem :S köszia válaszokat aranyosak vagytok h segítettek!

Kb leszünk akkor 8an plusz 4 gyerek talán..de ez még tényleg ráér

2010. ápr. 26. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!