Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van kétmillio forinton viszont...

Van kétmillio forinton viszont elkell költöznöm :/ mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Szoval az allábi a helyzet : 2 millio forintom van , de elkell költöznöm itthonrol mert anyámék szoszerint kirugtak jelenleg 19 éves vagyok .... gondoltam arra hogy befektetnék a pénz egy részét amiböl megalapoznám a jövömet meg a tanulásomat :S Budapesten IX. kerületben fogok lakni a szállás ott 46 ezer havonta , ami nem rossz ár érte de sajnos igy is csak folyik el a pénzem , jövedelmem meg nincs :/ a kérdésem inkább az lenne hogy hogyan tudnám befektetni mondjuk 1,5 millio ft-t ? ( a bank kilöve mert nagyon kevés a kamat ) A diákmunka meg nem jo mert egész nyáron tanulnom kell , meg iskolába járok... Ha van valakinek valami ötlete hogy hova tegyem a pénz vagy mit kezdjek vele akkor irja meg nekem : pullerbela@citromail.hu (ide is irjátok meg , ezt is elfogom olvasni) köszönöm
2010. jún. 17. 16:12
1 2
 1/11 eszo ***** válasza:
68%

hova tedd a pénzt?? hm.. add nekem..majd ln írtó jól elköltöm!! :-))


Már bocsi de tök hülye vagy! a mai világban itt reklámozod, hogy van két millád!! még az e-mail címedet is kiírod.. :-))))))))))

vicces fiú vagy!

2010. jún. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Menj nagy ingatlanhirdető táblához, nézz olyant, hogy pici lakás bérleti joga átadó, vagy mini lakás eladó.

Még 8-9 m2-es lakások is vannak.Ami galériázható, abban már el lehet lakni, és ez a tied, nem kell albérletre kidobni és így elherdálni a pénzedet.

Google-ba is ha beírod, hogy mini lakás eladó, találsz a pénzedhez valót.

Vigyázz, hogy a hivatalos utat a vásárlásnál jól intézd, megéri az ingatlanközvetítőt megfizetni, mert sok a dörzsölt csaló.

2010. jún. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nyerhetsz időt magadnak azzal,hogy elmész az egyik barátodhoz 2 hétre,a másikhoz 1 hétre..és akkor van 3 heted keresgélni.A 2 millió forintodat ne költsd olyan dolgokra,amik nem kellenek,ha cigizel,akkor hagyd abba,azzal is rengeteget spórolhatsz.Tudsz azzal is spórolni,ha barátnőd lesz,és akkor annál tudsz egy-két éjszakát eltölteni,ha a szülei megengedik,de ne használd ki a lányt,és szeresd tiszta szívből,ne csak azért legyél vele,mert akkor van hol laknod.

Arra is gondolnod kell,hogy főzni,mosni,vasalni,takarítani is kell egy lakásban,albérletek meg vannak 30 ezer forintért is.A sulit nem kell abbahagynod,és semmiképp ne hagyd abba!A szüleid talán enyhülnek,és ha látják,hogy nehezen,de megállod a helyed az életben,akkor talán segítenek majd valamit!

SOK SZERENCSÉT ÉS KITARTÁST!SIKERÜLNI FOG,HIGYJ MAGADBAN,ÉS KÜZDJ MINDEN ERŐDDEL!

És ne feledd..az a 2 milla nem sok pénz..

2010. jún. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Anyádék kirúgtak 2 millával? Bassus! Az enyém szeret, de egy fityinget sem adott! Ha adott volna valahonnan 2 millát, nem ment volna rá az elkövetkezendő 30 évem, arra, hogy a lakásom törlesszem.

Micsoda gondjai vannak egyeseknek...

2010. jún. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A két milliot én kerestem ök egy forintot nem adtak ... köszönöm a válaszokat jöhetnek még.
2010. jún. 17. 17:02
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Elolvasnám a -"Hogyan lehet 19-éves korodra 2 millát összespórolni?" -című könyvedet. Biztos sokakat érdekelne.
2010. jún. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mit tanulsz? Menj kollágiumba, az tízezerből megvan. Mellette pedig igenis tessék dolgozni! Én is tanulok és egyetemre járok, mégis el tudok menni heti 3-4 nap munkába. Vizsgaidőszakban is, nyáron is. Csak akarni kell.

Ha nincs lehetőség kollégiumra, akkor meg vegyél ki szobát, esetleg felesben valakivel, azt akár 25ezerből megúszhatod. Mellette dolgozz és keress össze magadnak egy lakást. Meg lehet csinálni. De ne vegyél 7-8 nm-est, mert az életben nem fogod tudni eladni :S

2010. jún. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja, és 1.5 milliót nem tudsz úgy befektetni, hogy abból megélj sajnos.
2010. jún. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az az albérlet drága. ha már mindenképp bérelni akarsz, akkor több emberrel együtt menj, akkor havi 25 is elég. Dolgozz.

De inkább vegyél egy pici lakást.

2010. jún. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a tippeket és a válaszokat de sajnos még mindig tanácstalan vagyok :/

válasz megírásának időpontja: ma 17:33 -nak :

Szerinted hogyan ? :) szorgalmasan üzletelésböl ,jo ötletekböl stb... csak sajnos ez most pont a megélhetésemre lesz elég (kaja ,ruha ,rezsi stb..) az albérlet meg viszi a pénzt ...

2010. jún. 17. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!