Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mert nem foglalkoznak velem a...

Mert nem foglalkoznak velem a szuleim? Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Mar egy ideje az a helyzet,hogy szo szerint leszarnak a szuleim.Akkor szolnak hozzam ha meg akarnak kerni valamire,vagy hogy egyek.

Sose beszelgetnek velem,ha meg en megyek oda anyahoz beszelgetni valaki midig kozbe vag es az fontosabb mint en.

Altalaban a szobamba vagyok.

Az apammal utaljuk egymast szoval ha o itthon van vagy en nem vagyok otthon vagy a szobamba vagyok ismetelten.

A nagyim velunk lakik(nem egy hazban csak egy portan) es anya mindig vele van elfoglalva vagy a 2 hugommal.

Az egyikkel vagy azert mett epp babusgatja a masikkal meg azert mert epp tanulni kell vele.

Es vagyok en,aki csicskaztatva van.

A nyari szunetem is abbol fog allni hogy vigyazok a hugomra es csinalom amit kernek tolem.

Mar annyira unom az egeszet.



2018. jún. 28. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
2%
én meg az ilyen kérdéseket. Még hogy csicskáztatás..... ALAP hogy vigyázol a tesódra.
2018. jún. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Beszélgess velük.

1#, egy kicsit eltévedtél. Mintha a szöveg utolsó 5%ára emlékeznél.

2018. jún. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Hát azért annyira nem alap..., persze a házimunka része az is, hogy a kisgyerekre valakinek vigyáznia kell, de azért a szülők alapvetően maguknak csinálták a gyereket, nem a nagyobbik gyereküknek.

Nagymama nem alkalmas arra, hogy vigyázzon a kisgyerekre? Az én anyukám boldogan lenne heteken át minden nap bármelyik unokájával (vagy akár az összessel együtt is).

Amúgy nyáron is van óvoda, csak összevont csoportok.

2018. jún. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen segithet de nem a nagytesonak csinalnak gyereket! Nem az o felelossege elsosorban!


Kb mintha magamat irtad volna le. Nalunk is detto ez volt, apammal utaljuk egymast kerultem is, es en is vagy a szobamba voltam vagy elmentem inkabb. Anyamat is kerultem mert o apa fan! O a kiraly csaszar! A gyerek az engedelmes szolganep akinek kuss a neve. Beszelgetni egyikkel se lehet mert barmit mondtam mindig az lett a vege hogy kigunyoltak, kirohogtek, degradaltak stb.. igy nem is beszelgettem veluk soha. Amibol aztan azt hoztak ki hogy velem nem lehet😂😂..


Amikor csak tehettem kollegiumba mentem jo messze aztan nehezen vegre el is koltoztem. Nem is beszelunk mar halistennek.


Hany eves vagy? Kollegiumba mehetnel, aztan amint tudsz koltozz el!

2018. jún. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
en is igy ereztem kamaszkent.. kitartast:D
2018. szept. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Le lehet pontozni, de szánalmas ami most család cimén megy. A testvérek nem törődnek egymással, hiszti van ha a nagynak figyelni kell a kicsire, hiszti van ha két szalmaszálat keresztbe kell tenni otthon, a gyerekeknek csak jogai vannak, kötelesség zéró, segíteni akkor sem kell ha a szülő beledöglik a terhekbe... ilyenkor örülök hogy nincs gyerekem. a gyerek már nem családot jelet, hanem csak és kizárólak terhet. Aki szül, meg rabszolgát csinál magából. Undorító egy világ van. Az emberek már nem tudnak egymással törődni, telesen fölösleges családosait játszani, úgyis hazugság az egész. Az ilyen kérdések után komolyan szeretném felkötni magam, vagy bevenni halom gyógyszert. Undorító, mocskos férgek az emberek. És mielőtt valaki behisztizne csak mert nem alakoskodok: magamat sem tarom jobbnak. Jobb lenne ha mindenki megdöglene, velem együtt.
2018. szept. 19. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!