Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ideális kapcsolatban...

Az ideális kapcsolatban együttélnek vagy külön?

Figyelt kérdés

A párom aki férfi azt mondta nekem hogy az ideális kapcsolatba mind2 félnek van külön lakása és nincsennek egymás seggébe állandóan, hanem amikor ugy érzik együtt vannak de néha külön is! És ő nem akar soha öszeköltözni véglegesen valakivel, mert neki néha kell az egyedüllét!

Ti mit godoltok erről?


2010. jún. 17. 10:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%
Az osszebutorozastol meg nem valtozik semmi,hanem meg szorossabra fuzi a kapcsolatotokat.
2010. jún. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Az ideális kapcsolatban együtt élnek, és mindenük közös.

Mi is élhettünk volna külön, de így jobb. Anyagilag is.

2010. jún. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

"Soma Mamagésa" írta valamikor, hogy ők így élnek a férjével. Neki van egy külön lakása, ahova néha elvonul egy-egy hétre. Szerinte ez az ideális, mert így a hiányérzet miatt is folyton ég közöttük a láng. Ő azt mondja, hogy az ő kapcsolatukban ezért van mindig valami új.


Hát ez nem az én életstílusom, nem élnék együtt ilyen jövőképű emberrel.


De ha Te el tudod ezt így fogadni, nem látok benne problémát.

2010. jún. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én azt fogom majd csinálni,hogy olyan lakást veszek,amiben van 1 fürdő,2 kicsi szoba és 2 közepes méretű szoba..:Đ és akkor aludhatok külön is a férjemmel,meg egybe is..:Đ

De amúgy szerintem az egy lakásban élés a normális dolog.És az jelenti a komoly kapcsolatot.

Egy lakásban is nőzhet..nem kell ahhoz külön lakás..-_-"

Nem akarja feladni az eddigi életét.A férfiaknak mindig új kell..NAGY TISZTELET A RITKA KIVÉTELNEK:Đ

2010. jún. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

hát én 8 éve járok a pasimmal,de nem költöztünk össze. Ő még otthon lakik,én meg egy barátnőmnél. Nekem ez igy jó,nem szeretném teljesen lekötni magam, nem tervezek komolyabbat. De így is talizunk minimum 4-szer egy héten,meg itt szokott nálam aludni sokszor. Engem zavarna,ha állandóan itt lenne a lakásban.

Pedig nagyon szeretem Őt,és mégis :D

29/N

2010. jún. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!