Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok az alábbiakról?

Ti mit gondoltok az alábbiakról?

Figyelt kérdés
Párommal külföldön dolgozunk, édesanyámnál 4-es stádiumú daganatot diagnosztizáltak, hazajöttem hozzá 2 hétre. Nincs kedvem semmihez, kétségbe vagyok esve mi lesz anyukámmal. Úgy veszem észre páromba nem sok megértés szorult, ő kint maradt és igen jól érzi magát, mióta hazajöttem folyamatosan megy minden rendezvényre, múltkor is felhívtam és üvöltött a zene, iszogattak, jókat nevetgéltek. Én meg legszívesebben sírnèk egész nap. Nem azt várom tőle nyílván, hogy forduljon magába, de míg kint voltam engem szólt le, hogy ne járkáljunk mindenfele, spóroljunk. Most hogy hazajöttem meg olyan érzésem van, mintha ő meg kivirult volna odakint. Én fordított esetben nem tudnék így viselkedni, nyilván èn sem fordulnék úgy magamba, de nagyon bántana, hogy párom legnehezebb időszakát éli, rajta viszont nem érzem ezt.
2018. jún. 16. 15:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Én azt gondolom, hogy legalább kiderült, hogy áll hozzá a dolgokhoz. Gyereket mindenesetre ne szülj neki.
2018. jún. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
párod nem kötődik az anyádhoz és nem érti meg a te problémádat se( nem tud igazán szeretni mást csak magát). Jól látod amint kiléptél az ajtón felszabadult és kiéli magát lehet hogy előtte spórolni kellet, de úgy látszik ez csak rád vonatkozott ő rá a szabályok nem érvényesek. DE mielőtt bármit is levonsz kérdezd meg tőle, hogy mi a fenét művel, nehogy rosszat vonjál le mindebből.
2018. jún. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Kivirult mert nem vagyd ott vele,veled nem akart közös programra menni,gondolom mostál főztél rá.. Ez csak hézagtöltő kapcsolat. Ha talál egy lovat téged a szamarat ugyis dobj. Bocsi én szeretek nyersen fogalmazni, de egy szerető társ nem virul ki rögvest h a párja haza megy a beteg anyukájához..
2018. jún. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%
Úristen, magamat látom bemned 4 évvel ezelőtt. Nekem mindkét nagyszülőm halt meg egyszerre, anyum depresszióba zuhant, hazajöttem Stuttgartból egy hónapra, párom bulizott, megcsalt, teljesen kikészultem. Kidobtam a p. csaba, ő azóta hazajott, alkoholista csöves lett, kivittem anyumat, most együtt berlunk lakást, azóta én menyasszony vagyok és anyum is kivirult!
2018. jún. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Vissza se menj! Ápold anyukádat, ki foglalkozik vele, ha te visszamész?
2018. jún. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagymamám itthon van vele,anyukám testvére is sokat segít. Muszáj visszamennem, mert szegények, eddig is én támogattam őket. 80 kmre lakunk a kórháztól ahol a kezeléseket kapni fogja, orvosoknak is kell pénzt adni. Most a vizsgálatok során derült mi a probléma, és hogy már most a 4-es stádiumban van.
2018. jún. 16. 17:31
 7/13 anonim ***** válasza:
31%
És akkor mi lesz? Láthatod a véleményünket.
2018. jún. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%
Akkor menj vissza, ha teheted menj haza minél gyakrabban, mert sajnod nem tudhatod meddig lehetsz vele (átérzem a problémát sajnos). A pasi mehetne ezek után amerre lát. Az egy dolog, hogy nem kötődik anyukádhoz. De hozzád igen. És egy ilyen helyzet azt váltja ki belőle, hogy elkezd dahdajozni, akkor az már régen rossz.
2018. jún. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Milyen daganat? 4-es stádiumban egyáltalán nem érdemes a kezeléssel kínozni, mert semmit nem javít a helyzeten. Rámegy az idő és a pénz, és semmivel nem hosszabbodik a tartalmas élete. Csak a szenvedése.
2018. jún. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A légcső és a tüdő között alakult ki, a nyirokcsomók is érintve vannak, a jobb oldali mellékvesében áttét van már. A leletére az van írva, hogy sugárkezelés palliatív céllal. A diagnózis: T4N3M1. 10 sugárkezelést kap, utána ha megjön a genetikai vizsgálat eredménye és ha megfelel, akkor valami gyógyszeres kezelést kap ami a kemoterápia helyett lesz.
2018. jún. 16. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!