Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet jellemet formálni?

Hogyan lehet jellemet formálni?

Figyelt kérdés

Nemsokára új helyre költözünk, ebből adódik a kérdésem ->

miként kell új jellemet "felölteni" ?


2010. jún. 16. 15:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Új jellemet nem lehet felölteni. Maximum törekedni tudsz arra, hogy a rossz szokásokat levetkőzd, és többet gyakorold a jó tulajdonságaidat.
2010. jún. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem erre gondoltam, de azért kösz.
2010. jún. 16. 15:34
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Nem írtad le pontosan, mire gondolsz. De mindenképp hosszú évek procedúrája.

Ha pl. gyáva voltál egész életedben, szinte kizárt, hogy bátor legyél. Max megjátszod magad. Azt néhány év gyakorlással elég hitelesen elő lehet adni, kevesebbel nem igazán. És belül akkor is olyan maradsz, amilyennek születtél.

2010. jún. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Miért akarsz új jellemet felölteni?
2010. jún. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyaltálan hogy érted a kérdést?:D
2010. jún. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Elolvastam a kérdésedet vagy ötször. Nagyon buta lehetek, mert nem értem.Mi köze az új lakhelynek a jellemhez?

Írj valami támpontot.

2010. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Új lakhelyünk lesz, új helyen, ahol nem ismernek, náluk 0-ról kezdek, tehát nincsen bennük, hogy milyen kedves vagyok, hogy mindig előre köszönök, de az sem, hogy könnyen felkapom a cukrot. Ha nagyon furán akarom kifejezni magam, akkor úgy írom: "Hogyan változtassak személyiséget?"
2010. jún. 16. 15:57
 8/13 anonim ***** válasza:
54%

Hát ezt sajnos nem lehet. Ha nem vagy természetes, akkor furcsa érzéseket keltesz az emberekben.

Vannak olyan jelzések, testbeszéd stb. amik nem egyeznek azzal, amit mutatni akarsz, és ez ellenszenvessé tesz.

2010. jún. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Erősíts rá a jó tulajdonságaidra, és az alapján fognak rólad képet kialakítani.
2010. jún. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha rossz tulajdonságodon akarsz változtatni, akkor keress egy agykontroll tanfolyamot.
2010. jún. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!