Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ertessem meg az emberek...

Hogyan ertessem meg az emberekkel, hogy ne kerdezgessenek arrol mikor megyek ferjhez?

Figyelt kérdés
A huszas eveim kozepen jarok, nincs senkim, es nekem igy jo is most. Volt 2 felresikerult parkapcsolatom, az egyik nem olyan regen ert veget. Miatta otthagytam mindent, ami fontos nekem, mert azt hittem, hogy o az eletem ertelme. Hagytam, hogy formaljon es en ereztem magam rosszul, amikor elhagyott mikozben neki sokkal tobb problemaja van, amiket nem sokan toleralnanak kapcsolatban en pedig megtettem. Nem volt sok onbecsulesem es magamat mindig rosszabbnak lattam mint a tobbi embert. Ezek a kapcsolatok veget ertek, es nekem most be kell hoznom a lemaradasom mindent, amit a celjaim elereseert kell tennem, tanulas, munka, es e melle nem fer bele egy kapcsolat jelenleg. De a kivulallok csak egy not latnak bennem, akinek telik az ido, akinek ideje lenne ferjhez menni es akinek mar ideje lenne szulni stb. Senki nem latja mi zajlik a hatterben, es en mar nem pazarolok energiat arra, hogy megprobaljam veluk megertetni mit miart teszek. Hogyan lehetne legegyszerubben, normalisan, kedvesen de hatarozottam tudtukra adni, hogy errol en kerdezoskodjenek?
2018. jún. 11. 09:31
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
76%
Tök felesleges ezen emesztened magadat... nalam nagymama volt, aki egy közös csaladi ebeden mindenki elott vegigvitte azt a beszelgetest, hogy: - Es eljegyzes mikor lesz? - Nem tudom, mama. - Es a szüleinek bemutatott mar? - Nem, mama. - Ja, én azt hitem, hogy ez valami komolyabb kapcsolat, de ezek szerint... (megjegyzes: ekkor mar lassan 2 eve együtt voltunk, de egyeb okok miatt meg egyikunk reszerol sem tortent bemutatas). Ha meg meglesz az eljegyzes, akkor jon a mikor lesz eskuvo, ha az is megvolt, akkor meg majd zaklatnak arrol, hogy mikor szexelsz vedekezes nelkul - a gyerekert.
2018. jún. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
50%
Nálunk anno egy bunkó f!sz gyökér nagybácsi (szintén családi ebéd kellős közepén, és úgy, hogy nem is ez volt a téma), kifejtette, hogy szerinte, akik ennél az asztalnál ülnek, azok közül ki nem fog férjhez menni. Engem is belevett, (21 voltam), és a saját lányát is (16 volt akkor). Nagynénim, hogy oldja a feszkót, beszólt, hogy "meg szerintem az Irénke sem fog már" (ő a család aggszűz 90 éves nagynénije volt, de nem volt ott az ebéden).
2018. jún. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
40%

Tényleg, nagy kérdés világlátottabb emberekhez:

Külföldön is ilyen bunkók amúgy ezen a kérdezgetés terén? (Mármint rokonok, család, kollegák?) Ott is jellemző?

2018. jún. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
58%
Abban az orszagban ahol en elek, ott multkor a fodrasz szegezte nekem a kerdest, hogy: Es gondolkodtok mar a hazassagon? Ugyanigy jartam mar illetve jartunk parommal teljesen ismeretlen emberekkel is. Szoval, mindig lesz rosszabb :D.
2018. jún. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
75%
Azt hittem, magyar specialitás.
2018. jún. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!