Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjed, párod hogyan hárít...

Férjed, párod hogyan hárít vita közben? Van aki még poénkodik?

Figyelt kérdés

Hát nagyon jókat szórakozok sokszor a páromon, onnan jött a kérdés. Olyan édes, mert mindig poénnal elüti a dolgot s így fele annyi erőfeszítés a vita. Napok óta irtó feszült vagyok, s ma jöttem ismét egy vizsgámról teljesen lefáradva...s felhívtam, beszéljen velem kicsit...persze bármit mondott én egyből süvítettem le a fejét...mire egyszer kibuggyant belőlem, hogy "mostanában nem lehet Veled beszélni" mire ő "igen mostanában mikor ideges vagy nem lehet velem beszélni, ugye kicsi édes?":P


Na de ez csak egy konkrét dolog ami ilyenkor oké, meg sőt tiszta jó...de néha mikor komolyan beszélnék vele, "komolyan vitatkoznék" addig idétlenkedik, hogy elszáll a haragom:)) van még valakinek hasonló taktikán van a párja?


Persze nem mondom, hogy nem jó ez így, de néha komolyan is vehetne egy egy vitát...XD


2010. jún. 15. 21:48
 1/7 anonim válasza:
9%
kloffolóval vagy gumikalapáccsal
2010. jún. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az enyém az ellenkezője. a legapróbb sz.rságon felhúzza megát és támad. na ez amásik véglet. ez sem szerencsés
2010. jún. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik volt barátom volt ilyen. Ha vita volt, vagy teljesen passzív volt (nem szól vissza, akkor egy idő után lenyugszom alapon), vagy elkezdett poénkodni. Na engem szörnyen idegesített mindkét hozzáállása. Persze nem emiatt lett vége, de rossz, mikor eljut a kapcsolat abba a stádiumba, mikor már minden apróság idegesít a párodon, pl. ez is. :(
2010. jún. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Engem ez nem idegesít:) sőt...:)

és nagyon szeretem a páromat...ez a legkisebb bajunk

2010. jún. 15. 22:06
 5/7 anonim ***** válasza:

ez tök jó:) szerencsés ez a típus aki ennyire könnyedén veszi. Mondjuk nálunk meg vele nem lehet vitatkozni, mert ö nem száll harcba velem. Bújik és kedveskedik. Ha rá vagyok mérges, ami elég ritka és általában jogos, akkor mindig beismeri, hogy hibázott, így egy perc alatt elszáll a haragom. Ezek a 10 perces viták ami 2-3x fordult elö 1 év alatt. Ha meg nem rá vagyok mérges akkor hagyja, hogy kidühöngjem magam, utána odajön és azt mondja, hogy segít, hogy megoldódjon. Imádom, hogy ennyire békés, és ezért jövünk ki ilyen jól. Sajnos én elég hirtelen, ideges típus vagyok. De kiegészítjük egymást:)

22/L

2010. jún. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én párom is ugyanilyen, mint a tiéd :)

Engem viszont néha idegesít, hogy amikor bőven lenne rá ok, hogy vitázzunk ő csak elpoénkodja meg elvigyorogja a dolgokat. Bár már megszoktam :)

2010. jún. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi:) hát igen ismerős a poénkodásos veszekedés néha csak annyit tudok szólni, hogy HA-HA :P (pedig néha tényleg vicces:D csak nem tudom tolerálni...)
2010. jún. 16. 22:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!