Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék nekik könnyíteni...

Hogyan tudnék nekik könnyíteni? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szüleim kozos vállalkozást csinalnak a het mindegyik napján h-p 06:00-tol(5kor kelnek) este 19:00ig,sz 6-16:00ig,v 7-13:00ig.

Eleg fárasztó ugy gondolom.

Egesznap a pénztárban allni,pakolni. 5alkalmazott van. Nem felvagasbol de kb 800.000-1 200 00ft/hó kb.

Nagyon sokat dolgoznak. Teljes mertekben megérdemlik csak felek hogy ez a sok munka az egészségükre megy.


2018. jún. 3. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Elvállalod a házimunkát.
2018. jún. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Hány éves vagy? Nyilván úgy segíthetsz nekik a legtöbbet, ha a házimunkából többet átvállalsz.

Viszont arra kíváncsi lennék, hogy miért lenne ez felvágás. Ez egy anonim oldal. Én is ideírhatom, hogy édesapám egy kitűnő orvos, és jön neki évi 30 millió. És akkor mi van? Senki nem tudja itt, hogy ki vagyok, nehéz lenne így felvágni.

2018. jún. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha gondolkodó emberek, ki tudják okoskodni, hogy mennyi pénzt akarnak keresni és milyen áron.

Ha belehalnak, legalább addig fontosnak érezték magukat.

2018. jún. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2%

"Nem felvagasbol de kb 800.000-1 200 00ft/hó kb."


Hát ezzel nincs sok felvágnivaló...

2018. jún. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Ez azért a társadalom szomorú jellemrajza, hogy ahhoz, hogy picit jobban keress az átlagnál, bele kell dögleni a melóba.


A szülők is maguk választották sorsukat, tehát ezért bűntudatot nem kell érezni.

Hálát lehet érezni, nyilván gyerekként jobb életed van, mint a korodbelieknek.

Nem tudom mennyi idős vagy, de felajánlhatod, hogy az üzletben is besegítesz, vagy akár a házimunkában, ahogy többen írták.

De a legjobb, ha megkérdezed őket. Megbeszélitek, hogy mivel tudsz a legjobban a kezük alá ügyködni, együttműködni.

2018. jún. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Majd rámegy az egészségük, nyugi, és akkor le kell ülniük.


Tényleg megéri 1 millát keresni úgy, hogy nincs életük, meg idejük, csak a meló :D


Hagyjuk már.

2018. jún. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgy értelmeztem, hogy az öt alkalmazottra megy el ennyi pénz.
2018. jún. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!