Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan nyugtassam meg Anyut,...

Hogyan nyugtassam meg Anyut, aki egy nagyon fontos hívást vár?

Figyelt kérdés

Odaadta a telefonszámát egy férfinak, és most itt izgulunk, hogy a csóri felhívja-e :D Mit mondjak neki, hogy ne féljen attól a férfitól? 8 éve nem volt semmilyen párkapcsolata. Köszi a válaszokat!


(amúgy azért fél, mert a férfi nagyon közel lakik hozzánk)


2010. jún. 15. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
bocsi, ezen jót nevettem, tök aranyos :))))
2010. jún. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mond neki anya ne izgulj jó lesz higyj nekem!!

És öleld meg adj puszit bátorításképpen!



Na de ezt elhiszem neki hogy fél, a lánya szerezz neki pasit??!!Na nem baj sok sikert hogy sikerüljön!

2010. jún. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Neeem, társkeresőn ismerték meg egymást :D Én nem szólok bele ilyenbe, a saját párkapcsolatom leköt eléggé.
2010. jún. 15. 20:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem nyugtasd azzal, hogy ha nem rögtön telefonál, attól még van remény, a férfiaknak más az időszámítása. Ha hívja, és lesz belőle valami, az jó, ha nem, akkor nem anyukád mellé való! Akkor ne törődjön vele (még akkor se ha közel lakik :)))

Sok szerencsét anyukádnak, és örülhet, hogy ilyen aranyos gyereke van. :)))

2010. jún. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Foglald le valamivel,mondd,hogy segítsen neked iratot rendezni,pakolni,kérd meg,hogy főzzön neked valami gyorsat,egy rántottát vagy ilyesmi,az leköti egy pár percig.:P
2010. jún. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!