Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel nyugtassam vagy vonjam...

Mivel nyugtassam vagy vonjam el a figyelmét, hogy tudjon végre pihenni is?

Figyelt kérdés
A párom már egy ideje folyamatosan tiszta ideg, nagyon sok stressz is éri. Mostanában már enni sem eszik. Családi oldalon nagyon sok adósság halmozódott fel, ezért most részben neki is törlesztenie kell és naponta hívogatják a bankok, a ház elárverezésével fenyegetőznek. (Azért gyűlt össze ennyi tartozás, mert az anyja lerokkant, a testvére meg munkanélküli lett, és mivel születése óta beteg nem akarja így senki sem alkalmazni. Most a páromnak meg az apjának kell fele annyi pénzből kétszer annyi hitelt kifizetni). Nagyon sajnálom szegényt, nem tudom, hogy mit tehetnék,annak érdekében, hogy ki tudjon kapcsolni munka után mikor hazaér, és ne járjon az agya folyton az adósságokon. Tudnátok tanácsot adni?
2011. febr. 16. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjátok hosszabb futamidőre áttenni a hitelt? Kisebb lenne a törlesztőrészlet, talán könnyebben tudnátok fizetni.
2011. febr. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Csinálj neki egy forró fürdőt, illatos, nyugtató illóolajjal. Rakd körül a kádat gyertyával, tegyél be a magnóba valami andalító zenét. Fürdés után masszírozd meg, és szexeljetek. Ez minden gondot feledtet!
2011. febr. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szex?

Bocs, de hirtelen más figyelemelterelés nem jutott eszembe. Mert ugye adósságok lévén nem nagyon mehettek el kettesben mondjuk welness-hétvégézni ( magamból indultam ki, nekünk nincs adósságunk mégse megy már évek óta a családi nyaralás:S ). Ha a párodnak sok gondja van az segíthetne, ha eltűnhetnétek pár napra valahova a világ elől, de hát ez nem mindenkinek megoldható sajnos. Viszont szex közben csak egymásra figyelnétek, ő is csak rád figyelne és nem a gondjain agyalna. Szóval szervezz valami romantikus vacsorát, főzz neki, vagy csak szimplán csípd ki magad mire hazaér és csábítsd el. Ha nem is oldod meg a gondjait, de biztos jobb kedve lesz tőle:)

2011. febr. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%

Hát nem tudom, de ha én ideges vagyok, akkor az "evilági élvezetek" sajnos nem kapcsolnak ki, mert egyszerűen nem tudom elengedni magam. Én gyűlölöm a kiszámíthatatlanságot, homályos jövőt, úgyhogy ilyen esetben leülök, és elkezdek agyalni. Számba veszem az összes lehetséges következményt.. Ha el kell adni a házat, hogyan csinálnám.. Hol tudnék másikat venni.. Honnan tudnék pénzhez jutni.. És így tovább. Miután eljutottam a legsötétebb jövőképhez, hátradőlök, és próbálok megbékélni a gondolattal. Felidézem, mi az ami maradt.. szerető feleség, stb. Milyen új lehetőségeket teremtene a helyzet, és mit kelleme változtatnom az életemen. Nem nyugodnék bele természetesen, de próbálnám meggyőzni magam, hogy ha tényleg minden olyan rosszra fordul, akkor sem halok bele, és van B tervem arra az esetre. Talán a párodnak is jót tenne egy ilyen beszélgetés..

Jobb ötletem tényleg nincs. A gondok okozzák a bajt, és ezzel lelkileg kell megbékélnie.

2011. febr. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!