Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl nagy a korkülönbség?

Túl nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Szerintetek nagyon sok a korkülönbség: 18L / 31F ??
2010. jún. 15. 10:50
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Szia! 34 éves vagyok, a barátnőm 22 lesz. Nálunk négy éve működik a kapcsolat. Ráadásul két éve már együtt élünk. Az elején én sem hittem volna, hogy ez így működhet. A környezetünk is elfogadta, Sőt!! Mindenki támogatja a kapcsolatot. Bár picit tartok attól, hogy Én hamarabb fogok elmenni az élők sorából mint Ő, és félek attól, hogy korán egyedül marad. De ez motivál abban, hogy pl egészségesen éljek. Másik kérdés, amit sokan említenek az a gyerek. Én tipikusan az a férfi vagyok, aki nem akart gyereket, fiatalnak éreztem magam hozzá. Ma már el tudom képzelni azt, hogy 2-3 éven belül legyen baba. A lányok hamarabb szeretnének általában. Így pont jól jön ki a korkülönbség. Szerintem működhet a dolog másnál is, ha nem, akkor az is kiderül. Veszíteni nem veszthetsz semmit!

gB

2010. jún. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!