Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl nagy a korkülönbség?

Túl nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Szerintetek nagyon sok a korkülönbség: 18L / 31F ??
2010. jún. 15. 10:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
belefér..
2010. jún. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
85%
A lányom 17 a barátja 27. Mikor kiderült azt hittem infarktust kapok. Neki még ott a suli, a fiú már dolgozik, nemsokára talán családot szeretne. Féltem a lányom, ha tartós lesz a kapcsolat, esetleg felmerül majd a kérdés család vagy tanulás. Valamit fel kell majd adnia. Ezt ő nem érti meg, szerelmes. Elfogadtuk, mert értelmetlen lenne tiltani, így legalább "belelátunk" a kapcsolatba. A lányom eléggé vadóc, de mióta ezzel a fiúval van csillapodott mert visszafogja. Aztán hogy mi lesz a vége... Valószínű a saját kárán fog tanulni!
2010. jún. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Elég sok, de ez van. A pasi szívesen összejön egy fiatalabbal, mint egy korabelivel.
2010. jún. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

nálunk párom 25 én meg 47 s jól működik már 2éve.

Szerintem nem sok.

2010. jún. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

11:49-es!

Kicsit irigy vagyok!

16 voltam amikor megismertem egy 30 éves férfit. Kölcsönösen kerestük egymás társaságát, nekem imponált hogy tetszek neki (sosem mondta, csak éreztem), neki meg mint sok-sok év múltán kiderült, komoly önuralom kellett hogy megtartsa azt a bizonyos távolságot. Évekig kerülgettük egymást, és mellette éltük az életünk. Úgy 20 éves lehettem amikor megcsókolt. Mindketten kínosan éreztük magunkat, megszakadt a kapcsolat, 13 évig nem láttam. Aztán véletlen összefutottunk. Beszélgettünk. Mint kiderült mindketten éveken át álmodoztunk, mi lett volna ha azután a csók után nem menekülünk... Már sosem tudjuk meg... Néha még mindíg álmodozok...

2010. jún. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
nem sok
2010. jún. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nem!Én 22,párom 32!4 éve tart a kapcsolatunk és van egy 5 hós lányunk.Relatív,hogy kinek mi a sok.Érettség kérdése...
2010. jún. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Esetleg te még iskolás vagy,ö pedig elvált és van egy kisfia?
2010. jún. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
nem a korkülömbség számít hanem az hogy szeretitek egymást
2010. jún. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. A férjem pont 31. A haverjai közül csak azok kezdenek ki 18 éves csajokkal akiknek egy kis hancúrozásra van kedvük és a korosztályukban hamar leépítik őket a nők. Azért inkább a könnyebben megszerezhető fiatal lányok felé orientálódnak.
2010. jún. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!