Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek szerint mi a jó...

Yuda kérdése:

Hölgyek szerint mi a jó házasság titka? Főként régi házasok válasza érdekelne.

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 09:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A férj ne sértődjön meg semmin és engedje el a füle mellett a házsártos zsörtölődést és ne sértegesse a párját, csak dícsérje. Ne akarjon állandóan szexelni és segítsen a háztartásban. Ja és jól tudjon masszírozni. :)

Nekem így tökéletes a házasságom:)

2010. jún. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Több fontos tuljadonságot, tényezőt emlitettetek. Szerintem a dolog sokkal egyszerűbb:megadni a másiknak azt, amit szeretne ! Ha mindenki megkapja azt, ami neki szükséges, elégedett lesz, legyen az masszirozás, vagy éppen békén hagyás, sok szex vagy éppen kevesebb, hogy főzzenek neki vagy hagyják őt főzni és vég nélkül lehetne folytatni.Hogy tudjuk, mire vágyik a párunk és azt tartsuk tiszteletben, és lehetőleg tudjuk neki azt nyújtani,hogy tudja azt, ott vagyunk, ha szüksége van ránk, de ugyanakkor élheti a saját életét is /pl. hobbik/, ha éppen arra van igénye. Ha az ember mindent megkap otthon, nem megy máshová keresni, sem szexet, sem párt, sem izgalmat, sem egy kis nyugalmat stb.
2010. jún. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Tiszta jó gondolatok többségében, meg is lepődtem: köszönöm :)
2010. jún. 15. 20:04
 14/14 anonim válasza:

ehhez egy filmet tudnék ajánlani megtekintésre,egyik kedvenc filmem,es mindenkinek csak ajánlani tudom.


http://www.youtube.com/watch?v=bNauDqbmc3w&feature=PlayList&..

2010. jún. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!