Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek szerint mi a jó...

Yuda kérdése:

Hölgyek szerint mi a jó házasság titka? Főként régi házasok válasza érdekelne.

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 09:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan, hogy hölgyek és urak szerint.

Egy szót tudok mondani: elfogadás.

Mármint elfogadni a másikat olyannak, amilyen.

2010. jún. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Értem, de engem kizárólag a nők nézőpontjából érdekel -ezen ne veszünk össze. Biztos lehetsz benne van eltérés.
2010. jún. 15. 09:42
 3/14 anonim ***** válasza:
Kompromisszumképesség és jó, harmonikus szex! (ez a közhiedelemmel ellentétben nekünk nőknek is fontos)
2010. jún. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Öszinteség, bizalom, sok sok nevetés!!!!
2010. jún. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A figyelem! Figyelni és látni, milyen a hangulata. Észrevenni például, ha nincs kedve beszélgetni. Otthont teremteni köré. Nyugodt, családi hátteret: fontos, hogy jó érzéssel lépjen be az otthonába. Hogy szeressen hazajönni, még ha éppen nincs is minden toppon a lakásban. Fontos, hogy nő maradj! Függetlenül attól, hogy éppen szexeltek, főzöl vagy fát hordasz. Figyelj, és szeress!
2010. jún. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs különbség a nők és a férfiak válasza között.

Ahogy írták nagyon fontos, hogy úgy szeressem a másikat amilyen, ne akarjam megváltoztatni.

Feltétlen bizalom.

Fontos a személyes szabadság, ne akarjam kisajátítani a másikat, hagyjam, hogy a saját életét is élje, hiszen bár egy pár vagyunk, azért két önálló személyiségről van szó.

Jó szex, nagyjából egyforma igényekkel.Nagyon fontos.

És a humor, amivelát lehet vészelni a nehezebb időszakokat.

43/N több mint 20 év boldog házassággal

2010. jún. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem az a fontos, hogy ne a másik hibáit, hanem előnyös tulajdonságait helyezzük előtérbe! Hiszen az a fontos! A párom még mai napig meglepődik, hogy elviselem a bolondériáit, rossz tulajdonságait. Én azt szoktam erre mondani, hogy "Hibája mindenkinek van, de senki sem olyan ügyes, precíz és gondoskodó, mint te."

De ahogy többen is írták: elfogadás, szeretet, tisztelet és megbocsájtás. Nálunk ez a boldogság titka.

2010. jún. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a kompromisszumkészség :)

Egyik öreg tanárnőm szerint viszont a közös reggeli :)

2010. jún. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem és édesanyám(30 éve odavannak egymásért apukámmal) szerint is,hogy mind a két félnek fontos legyen a másik. Esténként ne a tv menjen,hanem üljenek le pl. egy fagyi mellett beszélgetni a teraszra. Apró kedvességekkel már nagy örömet lehet szerezni. Az én férjem múltkor annak örült meg,hogy mire hazajött fociról engedtem neki egy kád forró vizet:) Ja és ne felejtsük el,hogy a féltékenység megöl minden szerelmet, ha nem tudunk bármit elmesélni a párunknak,akkor már kezdődnek a titkok. De ehez az kell,hogy egyikünk se akadjon ki,ha pl a másik elmondja,hogy valaki megpróbált kikezdeni vele. Nálunk és szüleimnél is fontos,hogy egyik fél se telepedjen a másikra. Igenis kellenek apróbb külön élmények mondjuk havonta,mondjuk egy mozi a barátnőkkel.
2010. jún. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Elsöként a bizalom,közös cél,az lehet csak annyi,hogy a gyerekek felnevelése biztonságban.Alkalmaszkodás mind a két fél részéről.Mi 22 éves házasok vagyunk,de nem mondanám,hogy megfelelünk ezeknek a kritériumoknak.
2010. jún. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!