Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érjem el, hogy a párom...

Hogy érjem el, hogy a párom kirakja innen a pereputtyát?

Figyelt kérdés

A nővére, annak a férje és a lányuk laknak nála...

Azt mondta, hogy 'átmeneti megoldásként' évekkel ezelőtt ideköltöztek, hogy pár hét, max hónap és költöznek. Aha, azóta is...


Dolgoznak, szóval pénzük az van. De nem fizetnek sem a rezsibe, sem a bevásárlásokba. És folyton panaszkodnak, mennyire nincs pénzük. Tegnap pl. a 7 éves lányuk pofátlan módon kiszedett egy ötezrest a barátom pénztárcájából, hogy megtarthatja-e. Ráadásul a kislánnyal egyéb gondok is vannak, rettenetesen hisztis és csúnyán is beszél. Elmagyaráztam neki azt is, hogy ami a hűtő felső polcán van, az az enyém, magamnak vettem és legyen szíves nem megenni, vagy legalább kérdezze meg. Erre ugyanúgy kizabál mindent, mikor meg rákérdezek, úgy tesz, mint aki süket és mutogat a fülére, hogy nem hallja.

A barátom testvére is borzalom, idegesítő és harsány. Ráadásul észre sem veszi magát. Pl. ma délután is néztem egy sorozatot a hálószobában, simán bejött, hogy mit csinálok. Rá sem néztem, úgy válaszoltam, mire kérdés nélkül odafeküdt ő is, hogy jaj ezt ő is imádja nézni.

A férjjel van a legkevesebb baj, ő délután 5-kor hazajön, leül a szobájukba három doboz sörrel és netezik, meg játszik estig.


Szeretem a barátomat, én is vele képzelem el a jövőt (már felhozta az eljegyzést is), de nem úgy, hogy a nyakunkon van a családja... Mert hiába nagy a ház, zavarnak.


2018. máj. 22. 19:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg vele.

Teljesen jogos, nem magad miatt, a barátod is teljesen kihasználják!

2018. máj. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Hat ... En a helyedben mar reg kib*szattam volna oket.. Befekszik melled sorozatot nezni..joo belefer meg eppenhogy az en tesom is szokott ilyet.... De,hogy a gyereket nem tudja megnevelni hagyja lopkodni,es egy fillert se tesznek a rezsibe .. Na az sok..
2018. máj. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!