Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érjem el, hogy a párom...

Hogy érjem el, hogy a párom kirakja innen a pereputtyát?

Figyelt kérdés

A nővére, annak a férje és a lányuk laknak nála...

Azt mondta, hogy 'átmeneti megoldásként' évekkel ezelőtt ideköltöztek, hogy pár hét, max hónap és költöznek. Aha, azóta is...


Dolgoznak, szóval pénzük az van. De nem fizetnek sem a rezsibe, sem a bevásárlásokba. És folyton panaszkodnak, mennyire nincs pénzük. Tegnap pl. a 7 éves lányuk pofátlan módon kiszedett egy ötezrest a barátom pénztárcájából, hogy megtarthatja-e. Ráadásul a kislánnyal egyéb gondok is vannak, rettenetesen hisztis és csúnyán is beszél. Elmagyaráztam neki azt is, hogy ami a hűtő felső polcán van, az az enyém, magamnak vettem és legyen szíves nem megenni, vagy legalább kérdezze meg. Erre ugyanúgy kizabál mindent, mikor meg rákérdezek, úgy tesz, mint aki süket és mutogat a fülére, hogy nem hallja.

A barátom testvére is borzalom, idegesítő és harsány. Ráadásul észre sem veszi magát. Pl. ma délután is néztem egy sorozatot a hálószobában, simán bejött, hogy mit csinálok. Rá sem néztem, úgy válaszoltam, mire kérdés nélkül odafeküdt ő is, hogy jaj ezt ő is imádja nézni.

A férjjel van a legkevesebb baj, ő délután 5-kor hazajön, leül a szobájukba három doboz sörrel és netezik, meg játszik estig.


Szeretem a barátomat, én is vele képzelem el a jövőt (már felhozta az eljegyzést is), de nem úgy, hogy a nyakunkon van a családja... Mert hiába nagy a ház, zavarnak.


2018. máj. 22. 19:33
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Ja, mielőtt valaki nekem támadna, hogy én vagyok a rossz, gonosz barátnő...


Azért költöztek ide, mert a barátom szülei kitették őket, annyira elviselhetetlenek voltak. Pedig akkor már ott volt az unoka is, meg minden. Mégsem bírták őket. Azóta sem lett jó a kapcsolat.

2018. máj. 22. 19:35
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Pedig itt nincs más megoldás, ha ők nem-akkor te költözöl.
2018. máj. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Első körben beszélnék a párommal, hogy ő miért nem rakja ki őket. Ha jól érzi magát a testvérével egy házban, akkor nincs mit tenni, ez az ő családi ügyük. Ha viszont csak a konfrontációtól fél, őt is zavarja a tesó a családjával, akkor rövid úton megoldanám. Ultimátumot adnék neki. Elköltöznék azzal, hogy addig nem jövök vissza, amíg nem élhetünk kettesben a házban. Ha ennyit nem képes megtenni, akkor meg örülnék, hogy időben megszabadultam tőle. Akkor soha sem fog a sarkára állni, mindig ki fogják használni.
2018. máj. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszban minden benne van . Nincs mentség kecmec , intézkedik vagy te lépj minél hamarabb .
2018. máj. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

kié a lakás?

ha övé, akkor te mész.

ha közös akkor kiteszed őket

2018. máj. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igazából valószínűleg ultimátum esetén ők mennének. Mert eddig bármi volt, a párom mindig az én oldalamon állt, azonnal beszélt a nővérével, stb. Csak még sosem mondtam neki, hogy nem akarom őket itt látni naponta (másfél hónapja lakunk együtt).
2018. máj. 22. 20:04
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ultimátumot kell adni. Vagy te, vagy a családja.

Nekik így kényelmes, miért is akarnának változtatni?

2018. máj. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Te vagy a családja ezt mond meg neki

A másik ha a gyerek megeszik mindent én nem vennék semmit sem.

Ne vegyél enni csak amit az adott pillanatban megeszel.

Ha a netet sem fizetik akkor a wifire jelszó és te használod. Tvt sem fizetik? Akkor viszed a távirányítót magaddal

Nehéz lesz de ne engedd hogy rajtatok élősködjenek!

Mi az hogy kivett más tárcájából pénzt??? Ott csaptam volna a kezére, ez dúrva

2018. máj. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Én alapbol össze sem jönnék egy ilyen tutyimutyi kisgyerekkel, mint a párod.
2018. máj. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon türelmes ember vagy, kérdező. Én eleve bele se mentem volna ilyen felállásba. Ezek rajtad (is) élősködnek, és magadat köpöd szembe, ha ezt tűröd (bár ebben a párod is vagyon sáros). Inkább egyedül 10 macskával, mint ilyenekkel!!
2018. máj. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!