Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyen...

Mit tegyek, hogy ne legyen ilyen a nagymamám? Nagyon zavaró. Bővebben lenn.

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, Mamámmal lakom már vagy 8 éve. Mostanába nagyon sokat veszekszünk. Ma is sikerült összekapnunk. Ugye én sportolok (napi 8 km futás, este 22óra után) És ez neki nem tetszik, hogy ilyenkor megyek, és ilyenkor mindig mondja, hogy szedjem a cuccomat, és költözzek el tőle, mert nem tudom magam ellátni, nem dolgozom. < Nem értem, hogy jön ez a futáshoz.. de mindig ilyenkor hozza fel! Előbb például azt mondta, hogy egy taknyos ku*rva vagyok, menjek a 4es útra szét ba*szatni magam. (Nem fekszek össze akárkivel). És ilyet szólt ma, hogy úgy kitépné a hajam.. Mondtam neki, hogy ne merjen bántani, mert abba a passzba vagyok, hogy talán vissza is ütök. Hát megtépett. Lefogtam a kezét, ütött tovább. Meg ugye nekem most alakulóban van egy kapcsolatom, és mondta, hogy ha lesz barátom,sose mutassam be neki, mert akkor költözzek oda hozzá! Mikor a volt párommal voltam még együtt, és lekéste az utolsó vonatot, akkor mondtam neki, hogy aludjon nálunk. Mamám mondta, hogy nem érdekli, aludjon az állomáson,(tél volt). Én nem hagytam, hogy megfázzon, kinn aludjon, ezért engem is kizárt. hajnali 5ig kinn kellett lennem, mire jött a vonata. Szerintetek normális az ilyen????? Mit tehetnék, hogy normálisan álljon a dolgokhoz? És ne zárjon ki állandóan, ha késő megyek futni? Stb...
2010. jún. 15. 00:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
16%

A nagymamaád nem beteg,csupán a te nevelésedet rontotta el. Ha nem engedte volna,hogy éjszaka fuss( miért nem tudsz nappal futni?),hogy összefeküdj gyerekfejjel a fiúkkal,és este 10-kor már otthon kellett volna lenned,akkor ma nem lenne veled probléma! Gondolom ő tart el, ő mos-főz rád,nem te látod,tartod el magadat. Akkor pedig joga van szabályokat felállítani. Nemcsak neki vannak kötelességei,hanem neked is!

Azért mert ma divat a lányoknak is cserélgetni a partnereit,rendes szülő nem engedi a gyerekének,hogy a lányából szajha legyen. A gyerek ugyan lázad,de később megköszöni ezt a szülőnek.

Ne a nagymamád akard megváltoztatni,hanem te változz meg!

2010. jún. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kérdező azért él a nagymamájával mert árva,nem kis támogatást kap érte a mami. Plussz csp+ meg gyermekvédelmi ami által minden ingyen vana suliban

sztem az a maminak is jó üzlet h ott lakik az unoka

2010. jún. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

nem olvastam el a kommenteket de egyszerűen szerintem féltékeny.

Az emberek csak testileg öregednek, lelkileg inkább változnak vagy érnek, és nyilván nem esik jól látnia a működő szexualitásodat. Amennyire jól vettem ki, nagypapa nincs a képben, vagy ha igen, már nem potens..

Bírd ki ameddig tudod, ne legyél sokat otthon, aztán költözz el.

2010. jún. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Utolsó előtti: nekem meghaltak a szüleim és hidd el nincs minden ingyen a suliban. ugyanugy fizetünk a könyvekért mint bárki más és kedvezményt se kaphatunk mert 300 forinttal többet kapunk ahhoz hogy valami féle kedvezményt adhassanak. Neked kedves lókérdező azt tanácsolom hogy bird ki 18 éves korodig és ha betöltötted még az nap szedd össze a cuccod és go. Én is a nagymamámmal élek nekünk is vannak nehézségeink de én kicsit többet segitek neki a barátom szintén mindenig segit ha nálunk van és igy jobban kijövünk a barátomat meg isteniti amiért ilyen.

Esetleg te is kipróbálhatnád hogy amikor csak tudsz segitesz neki.

sok sikert

2010. jún. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!