Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is van ezzel így? :S

Más is van ezzel így? :S

Figyelt kérdés
Olyan rossz, hogy mások már rengeteg külföldi vagy akár belföldi helyen nyaraltak, gyakran utazgatnak, sok helyen volt már én meg örülök ha kétévente megyünk valahova belföldön. Külföldön is max 2-szer voltam és csak szomszédországba 1-1 napra kb más meg hetekre meg olaszországba ide-oda, élményfürdőkbe stb.
2010. jún. 14. 16:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
68%
Nekem most mindenki azt mondja,hogy ne sírjak hiszen évek óta külföldön nyaralok..Pedig csak külföldön dolgozom,és élem a monoton mindennapjaimat akárcsak otthon tettem.A nyaralásom most abból áll,hogy hazamegyünk Magyarországra..Utoljára gyerek koromban (20 éve) voltam a Balatonon nyaralni,azóta azt se tudom mennyit változott..
2010. jún. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
86%
Én sem voltam még nyaralni életemben!!!És nincs is kilátásban, pedig 8 éve van párom..s gyerek nincs...24/L
2010. jún. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Még sosem voltunk nyaralni, pedig már 20 éves vagyok.

Belföldre sincs pénz. Túrázáshoz is kell vinni ételt, kell sátrat venni stb. szóval kiesik.

2-3 alkalommal voltam sulival, belföldön ennyi.


Én sem értem, hogy másoknak miből megy olyan jól, hogy minden évben mennek (van, hogy többször is) nyaralni. Külföldre mindenféle országokba több hétre.


Jó, hogy ilyne meleg van és nem vagyunk éhesek mert kaját se nagyon tudunk most venni. Nem tudom másnak hogy telik ezekre a nyaralásokra nálunk mindenki dolgozik és még így sem elég a pénz a havi befizetnivalókra sem.

2010. jún. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
85%

Nem kell irigykedni a külfödi tengerpartosokra, minden nap tökegyforma, lemegy a tengerhez, visszamegy, eszik, alszik.

Szerintem annál sokkal érdekesebb akár egy belföldi kirándulás (fogadni mernék h a lakosság 85%-a nem is tudja melyik település hol van, nemhogy lett volna ott, pedig nem egy drága dolog 100-200 km-rel odébbmenni), akár az Alpok, az sincs messze.

2010. jún. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
17:34 hát igen énis így vagyok ezzel, 17:22-es az ilyenek miatt érzem többnyire rosszul magam :S nem bántásból írom.
2010. jún. 14. 17:41
 16/19 anonim ***** válasza:
78%

Ja és egyébként nagyon "szuperül" érzem magam, hogy még életemben nem voltam nyaralni, főleg mert olyan barátaim vannak, akik állandóan utazgatnak!!!


Haverommal múltkor nem beszéltem kb. 1,5 hétig mondom mi történt azt mondja kint volt Törökországban a barátnőjével, de unatkozott meg sz.r volt a kaja.

Majd unottan mutatott 2 képet aztán elrakta azzal, hogy "na ebből ennyi is elég, hova megyünk este?".


Hát én nem is tudom mit csinálnék ha lenne lehetőségem eljutni bárhová is. Max. Szlovákiában voltam kb. 2 órára amikor átmentünk vásárolni. Már amikor még ott olcsóbbak voltak az élelmiszer üzletek.

2010. jún. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Az a válaszoló aki felsorolta,hogy egész Európát,hogy ő már volt ott,az egy nagy kamu lehet,gyököt kell belőle vonni.Ha meg igaz és idejött hencegni,akkor igen sekélyes egy ember lehet és nem tudja értékelni az igazi fontos dolgokat az életben és empátia sem szorult belé.Ha én jártam volna ennyi helyen,nem is írnék ide a kérdéshez,csak sajnálnám,hogy vannak olyanok akik tényleg nem jutnak el sehova.De mindenki magából indul ki.


egyik előző válaszadó

2010. jún. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
22%

Nos én is felsorolhatnám fél Európát, és bizonyítani is tudnám, hogy hol jártam. Soha nem voltunk gazdagok, de valahogy mindig sikerült elmennünk nyaralni, (anyumék már lassan 5-ik éve mennek minden évben külföldre), valószínű a spórolás a kulcsszó, nem iszunk, nem dohányzunk, nem vagyunk márkafüggők, spórolunk az ételen, és minden máson is (nagyon szép lakásunk van, hitelük sincs).Ha van, marad egy kis pénzünk félrerakjuk, engem így neveltek, és hálás vagyok ezért mert sok helyre eljuthattam így. jelenleg most én sem fogok nyaralni, de már megvolt az ez évi külföldi kiruccanásom, így nem hiányzik annyira, és az országban is rengeteg látnivaló és szép hely van.

Már külön élünk a barátommal 25/L

2010. jún. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Háát érdekes módon mi sem iszunk, nem dohányzunk, nem vagyunk márkafüggők, spórolunk az ételen szóval nah mindegy =)
2010. jún. 19. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!