Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is van ezzel így? :S

Más is van ezzel így? :S

Figyelt kérdés
Olyan rossz, hogy mások már rengeteg külföldi vagy akár belföldi helyen nyaraltak, gyakran utazgatnak, sok helyen volt már én meg örülök ha kétévente megyünk valahova belföldön. Külföldön is max 2-szer voltam és csak szomszédországba 1-1 napra kb más meg hetekre meg olaszországba ide-oda, élményfürdőkbe stb.
2010. jún. 14. 16:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%

életemben nem voltam még külföldön,belföldön is ritkán nagyon,élményfürdőben sosem


ez van...majd ha sokat keresek,akkor talán...

2010. jún. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
én minden évben voltam eddig nyaralni. 2-10 napig terjedően a balatonnál. ezen kívül a nyarat itthon ülöm mert strandra se megyünk hogy ezt megtehessük. mondjuk, én imádom a Balatont :)
2010. jún. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%

Ha ez vígasztal, akkor leírom, hogy én még soha életemben nem voltam nyaralni. 8 éve vagyok együtt a férjemmel, 2 kislányunk van és míg az ismerőseink nyáron a tengerparton süttetik a hasukat, addig mi a kertben felállított medencében pancsolunk. :-)

Én már túljutottam azon, hogy ezért irigykedjek másokra. Nekem nem az a lényeg, hogy hol vagyok, hanem az, hogy hogyan érzem magam.

2010. jún. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%

Nyaralni még én sem voltam külföldön, és őszintén most nem is vágyom 2 kicsi gyerekkel. Egyébként sem vagyok nagy utazó, de Magyarországon is van rengeteg szép hely, inkább kirándulni, túrázni szeretek.

És tényleg nem az a lényeg, hogy hol van az ember, hanem hogy érzi magát, milyen társaságban van, stb...

2010. jún. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
56%
szia, szerintem nagyon sokan nem engedhetik meg maguknak a nyaralást. Amúgy itthon is annyi szép hely van, kis szervezéssel, de szerintem meg lehetne oldani olcsón egy kempingezős, önellátós, tóparti nyaralást, ahol biztos jól éreznétek magatokat. Mehetsz luxus szállodába a világ végére is, ha rossz a társaság.
2010. jún. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom én is a "klubhoz" akkor.Bár én már voltam külföldön nyaralni egyszer kis gyerekkoromban(9éves voltam),de ennek már igencsak 13 éve.Azóta egyszer voltam Olaszországban(sulival,családoknál voltunk alapítványi pénzből,énekkarral).Na és ennyi,strandra sem járok.Élményfürdőben egyszer voltam. Nagyon vágyom rá,hogy elmehessek valahova a párommal idén!Minden ismerősöm megy minden évben,nem rájuk vagyok irigy,csak én is szeretnék valahova kirándulni.
2010. jún. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hát ált. probálok énis úgy lenni vele, hogy már nem érdekel meg, hogy lesz még időm utazni de remélem tényleg eljutok még egyszer ilyen szép helyekre :) DE azért jó, hogy más is van így !
2010. jún. 14. 17:08
 8/19 anonim ***** válasza:
Külföldön nem voltam már 4 éve, addig is csak háromszor egy-egy rövid kirándulásra. Elszomorító, pedig annyira szeretnék menni mindenfele! De sajnos nincs pénz :S
2010. jún. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igazság szerint Balcsira most megyünk családdal bár két éve is ott voltunk, igen sok szép hely van m.o-n és túrázni is jó dolog csak tényleg ritkán van rá esély.
2010. jún. 14. 17:12
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

Én már voltam többször Görögországban, Olaszországban, Spanyolországban, Cipruson, Franciaországban, Angliában, Svájcban, Krétán, természetesen a szomszédos országokban is. Pár nap múlva indulok Görögországba megint :)

Lehet irigykedni.

17/f

2010. jún. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!