Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt hogy én nem...

Miért hiszik azt hogy én nem dolgozok?

Figyelt kérdés
Komolyan kezdem úgy gondolni, azt hiszik én csak lopom a napot a munkahelyemen. Pl anyukám isteníti meg védi nővéremet, hogy ő milyen sokat utazik (oda-vissza 50km), meg hogy sok a munkája. Kb 8 órából 6-ot fb-zik, ha nincs meló azt csinál amit akar. Az anyósom mindig azzal jön, hogy a fia rengeteget dolgozik, én meg csak ülök egész nap, milyen jó nekem. Hozzá tenném, én busszal utazok a munkahelyemre, nem kocsival, egész nap állok, pakolok, számolok, stb... szóval rendesen elfáradok a nap végére. Nem panaszkodok, mert szeretem csinálni. Erre tesóm mindig mártírkodik, ő milyen sokat dolgozik, neki mennyire nehéz, olyankor anyukám be is védi, én már meg se szólalok, mert felesleges, de akkor is rosszul esik.
2018. máj. 8. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted az milyen lenne, ha az aki egész nap lóg, ezt a tényt beismerné? Akkor ki sajnálná? Kinek panaszkodna? Mindenki előadja a mártírt, annyi haszna van csak, hogy otthon ne kelljen semmit csinálni. Végül is 0va fáradt, vagy nem???
2018. máj. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert annyi eszük sincs, mint egy fakockának. Az álló munka eleve fárasztóbb, megviseli a láb vénáit.
2018. máj. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én együttérzően megveregetném a vállát és biztosítanám részvétemről, amiért ilyen fárasztó a Facebookozás.
2018. máj. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Így jár az aki nem mártírkodik... Tessék mártírkodni és akkor elhiszik hogy te is dolgozol.
2018. máj. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Egyszerű: mert te nem sajnáltatod magad, és ha nem mondod el mindenkinek, hogy ilyen meg olyan nehéz neked, mindenki azt fogja hinni, hogy az neked semmit nem kell dolgoznod.~Tipikus magyar mentalitás
2018. máj. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért kell összehasonlítani az emberek munkahelyeit.


Ha a mártírnak nem tetszik a munkahelye,váltson.

Szánalmas,mérgező környezet az ilyen..

2018. máj. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, nem kötelező ám mindenkivel jóban lenni!

Én konkrétan elküldtem az anyósom a p.csába, hogy nekem olyan ne pofázzon, aki 20 éve egy percet nem dolgozott csak a férjével tartatja el magát. Aztán még mondta tovább, akkor fennhangon, hogy mindenki hallja, megkérdeztem az asszonyt, hogy hogy lehet ilyen paraszt az anyja? Igy, szó szerint. Na, azóta nem beszélünk, és őszintén szólva sokkal boldogabb vagyok.

2018. máj. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Van erre egy jó mondás : mindenkinek a saját munkája a legnehezebb!
2018. máj. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tipikus magyar fáradtságverseny!
2018. máj. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!