Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kitöröljem a képem alól apám...

Kitöröljem a képem alól apám barátjának hozzászólását? 15/L

Figyelt kérdés

Nemrég raktam ki egy képet magamról Facebook-ra, és apám egyik barátja hozzászólt. Arra nem szeretnék kitérni, hogy mit írt, de a komment rossz fényben tüntet fel. Gondolkodtam, hogy esetleg kitörölném a kommentet, de amiatt akár kellemetlen szituációba is keveredhetnék, mert ha esetleg visszanézi, hogy válaszoltam-e neki, és látja, hogy kitöröltem, akkor biztosan meg lesz rólam a véleménye.

Egyébként a férfival nincs személyes kapcsolatom, apám se szokott vele csak úgy összefutni, néha eljön hozzánk, ha elromlik apám számítógépe, és segít megjavítani, de nekem semmi közöm ehhez a férfihoz.


Ti mit tennétek a helyemben?


2018. máj. 6. 20:23
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
55%
-nak
2018. máj. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Metionin ***** válasza:
92%
Töröld a kommentet is meg a fickót is az ismerőseid közül. Az se normális, farkamnak jelölget 12 éves gyerekeket. Mondjuk visszajelölni se lett volna muszáj...
2018. máj. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
100%
En a te helyedben torolném a hozzászolasat, és letiltanám a fickot.
2018. máj. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
83%

A fosbuk nem arra van,hogy mindenki

Elküldje a fürdőruhás képét Maldiv szigetekről,vagy a kavicsbányatóról ismerőseinek.Az igazi arca a megfigyelés,amin pár hete Lebukott a tulajdonosa.Adatok továbbadása,fényképek illegális felhasználása stb.Aki szereti ezt annak további sok sikert kívánok hozzá.

2018. máj. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ki kell tenned az ismeroseid kozul ramesz es klikk a megfelelo ikonon. Errol nem kap ertesitest es utana a posztjaid se latja.

Persze ha rengeteget posztolsz, akkor lehet feltunik neki, de akkor meg ha ujra bejelolne ne jelold vissza.


A helyedben printscreeneltem volna a houzaszolast es a kepet amihez tette es elkuldtem volna apamnak, hogy a baratja ezt irta es nekem eleg rosszul esett, es o mit szolhozza. Igy sokkal jobban vette volna ki magat,ha utana torlod a komme tet.


Masreszt nem lehet,hogy igaza volt? Vagy csak egy kicsit igaza? Ha apadkoru az apad baratja, akkor azert erdemes eszbentartani, mit irt egy kovetkezo hasonlo kep esetere.


En joval idosebbkent egy idoben nagyon menonek hittem egyes kepeim, es sokan lajkoltak is oket. Ellenkezo nemhez tartozótestveremegyszer szolt,hogy kapjak mar eszbe miert es hogyan teszem ki magam a facera. Fihyelmezetetett, ami egyszer kint van kint is marad es ami most menonek tunik lejet csak nekem vagy egy bizonyos kornek az, de kozben lejaratom magam, egetem magam. Majdnem elsirtam magam es rohadt rosszul esett. De igen sajnos vegul be kellett lassam igaza volt azokkal a kepekkel kapcsolatban.

2021. jún. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!