Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kitöröljem a képem alól apám...

Kitöröljem a képem alól apám barátjának hozzászólását? 15/L

Figyelt kérdés

Nemrég raktam ki egy képet magamról Facebook-ra, és apám egyik barátja hozzászólt. Arra nem szeretnék kitérni, hogy mit írt, de a komment rossz fényben tüntet fel. Gondolkodtam, hogy esetleg kitörölném a kommentet, de amiatt akár kellemetlen szituációba is keveredhetnék, mert ha esetleg visszanézi, hogy válaszoltam-e neki, és látja, hogy kitöröltem, akkor biztosan meg lesz rólam a véleménye.

Egyébként a férfival nincs személyes kapcsolatom, apám se szokott vele csak úgy összefutni, néha eljön hozzánk, ha elromlik apám számítógépe, és segít megjavítani, de nekem semmi közöm ehhez a férfihoz.


Ti mit tennétek a helyemben?


2018. máj. 6. 20:23
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Egyébként most jutott eszembe, hogy még régebben (1-2 éve) is írt a teljesen átlagos szelfis képem alá egy kommentet, hogy "Egyáltalán neked szabad már szelfizned? " Emlékszem, hogy akkor is hogy felment bennem emiatt a pumpa..
2018. máj. 6. 20:50
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Legkozelebb ha megint hozzaszol egy kirakott kephez es megint nem tetszik allitsd at a lathatosagot friends except...azaz baratok kiveve es ot jelold be. Ugy nem latja a kepedet, nem fog emiatt hozzaszolni es kozben ki se torlod az ismeroseid kozul. Ez a legkevesbe feltuno.

Masik opcio torlod az ismeoseid kozul. Ha veletlen eszrevenne es rakerdezne messengeren, valaszolsz o csak kicsit selejteztem az ismerosok kozott, mert sokak bejeloltek meg evekkel ezelott, de csak evente egyszer vagy egyszer se latom oket, nem kovetem a posztjaikat se es ezeket toroltem. Ennyi. Ha nagyon akar az ismerosod maradni adhatsz neki még egy eselyt megvaod mig ujra bejelol. De 15 evest miert nezeget egy apad korabeli ferfi?

Amugy az se rossz, ha kapsz negativ visszajelzest egy kiposztolt keprol stb., mert olyankor igenis gondold vegig mi az igazsag abban, amit leirt es nem.neked kell-e magadra jobban figyelned?

2018. máj. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Töröld az ismerőseid közül. De előtte nem ártana szólnod a szüleidnek. Mi köze van a képeidhez valakinek, akit nem is igazán ismersz???
2018. máj. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
szólj apádnak hogy a haverja egy suttyó
2018. máj. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Apám is tud erről a bunkó viselkedéséről, lényegében emiatt nem is találkoznak gyakran. Apám egy hormon betegség miatt elvesztette a haja nagy részét, és olyan megjegyzést tett, hogy "Úgy tetszik a dús hajad".
2018. máj. 6. 21:08
 16/25 anonim ***** válasza:
94%
Hát jokora bunko lehet a pasas. Apád helyébe felrúgtam volna.
2018. máj. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
55%

de nekem semmi közöm ehhez a férfihoz


Akkor miért ismerősöd a fb-n? Vagy ha nem az, miért tud írni a képedhez???

2018. máj. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Látom, törölted a kommentet.


Szerintem a hapsit is tiltsd le. Nagyon furcsa, hogy felnőtt férfi létére a haverja 15 éves lányának írogat. Minden rendben nála?


22/N

2018. máj. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
93%

Törlés, tiltás.

Nem tök mindegy, hogy "meglesz rólad a véleménye"? Már most is megvan.

2018. máj. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Off


Nehogy azt gondoljátok, hogy kihívó kép kell a bunkózáshoz. Képzőművész ismerősömnek folyamatosan irkáltak sima, absztrakt festményes képei alá okoskodó p suttyóbácsik személyeskedő kommenteket...sok tuskónak merészebb lesz így.

2018. máj. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!