Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kitöröljem a képem alól apám...

Kitöröljem a képem alól apám barátjának hozzászólását? 15/L

Figyelt kérdés

Nemrég raktam ki egy képet magamról Facebook-ra, és apám egyik barátja hozzászólt. Arra nem szeretnék kitérni, hogy mit írt, de a komment rossz fényben tüntet fel. Gondolkodtam, hogy esetleg kitörölném a kommentet, de amiatt akár kellemetlen szituációba is keveredhetnék, mert ha esetleg visszanézi, hogy válaszoltam-e neki, és látja, hogy kitöröltem, akkor biztosan meg lesz rólam a véleménye.

Egyébként a férfival nincs személyes kapcsolatom, apám se szokott vele csak úgy összefutni, néha eljön hozzánk, ha elromlik apám számítógépe, és segít megjavítani, de nekem semmi közöm ehhez a férfihoz.


Ti mit tennétek a helyemben?


2018. máj. 6. 20:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%

Pedig a válaszok szempontjából nagyon nem mindegy, hogy mit írt!

Így mit mondjunk?

2018. máj. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
51%

Ha nincs hozzá közöd miért jelölted ismrősnek,akihez nincs közöm az nem látja a posztjaimat. Ennyi.

Meg 15 évesen sejtem milyen foto az,vmi fürdőszobás fehérnemüs lehet gyanítom.


35N

2018. máj. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%

Hmm..had gondolkozzam...ki legyen inkább rossz véleménnyel rólam? Az összes fb ismerősöm, vagy csak az az egy aki nem számit?

Az utóbbit választom.

Amúgy ki nem sza*ja le, hogy mit fog gondolni ha törlöd?

Én is kaptam már olyan kommentet, ami nem tetszett. Nem csináltam belőle nagy ügyet, csak simán töröltem.

2018. máj. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
98%
Mit írt pontosan? Azért nem mindegy. Egyébként ha zavar, nyugodtan töröld ki. Mindenkinek nem lehet tetszeni és megfelelni, ha emiatt kényelmetlenül érzed magad, ebből sok problémád lesz még. Bizonyos határokat meg kell húzni: ha bunkó megjegyzéseket tesz rád nyilvánosság előtt (a FB annak számít), azt nem kell elviselned. Ha ebből probléma lesz, az még mindig az ő problémája.
2018. máj. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Először is, ő jelölt be, még vagy 3 éve. Másrészt, nem vagyok fürdőruhában, nem pucsítok, csücsörítek, nem hivalkodó a kép, bár gondolom neked ezt nehéz elhinned, hogy valakire mindezek nélkül is fel tudnak figyelni! ;)
2018. máj. 6. 20:31
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Törlöd a hozzászólást, a fazont az ismerőseid közül, ha szükséges, még tiltod is. Gondolom a pasi vagy lejárató bunkó dolgot írt, vagy valami szexuális jellegűt. Ilyenre nekem se lenne szükségem az ismerőseim között. Az már más kérdés, hogy ha nem is igazán ismeritek egymást, sőt még apádnak sem igazi haverja, akkor vajon minek jelölt be facebook-on egy 12 éves gyereket anno!?
2018. máj. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Lejárató, bunkó dolgot írt. De most már mindegy, mert kitöröltem a kommentjét. Köszönöm a normális hangvételű, segítő válaszokat! :)
2018. máj. 6. 20:42
 8/25 anonim ***** válasza:
97%

Gondolkodás nélkül törölném a kommentet, és tiltanám a csávót. Vissza sem jelöltem volna anno, de ez mindegy ebben a helyzetben.


17/L

2018. máj. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
98%
Pedig fontos lenne hogy mit írt és hogy milyen is a kép. Ezek tudatában tudnánk vagy együttérezni veled, és tanácsot adni hogy mit is csinálj. Ezek nélkül nehéz, de ha te úgy véled hogy ez rád rossz fényt vet nyugodtan töröld azt a hozzászólás mivel a te posztod. Azt csinálsz vele amit csak akarsz, aztán ha megnézi és látja hogy törölted amit kétlek, kit érdekel hogy mit szól. Vagy egész egyszerűen kapcsold ki a hozzáoszlásokat a képedhez. Sok lehetőséged van még így látatlanban is. Bár sejtem hogy mit is írhatott, ilyenek ezek az öreg csókák ha fiatal lányok képei kerülnek elé. Ha a képet nem is osztod meg mert miért tennéd ezt meg ezzel az itteni sok bogaras népekkel, legalább a kommentet másold be és mond el kb mi van a képen hát ha kicsit eltudjuk képzelni a dolgokat. Addig csak a találgatás a gyanúsítgatás fog menni meg a spekuláció és vagy tucat ember beszél majd hülyeségeket és állít valótlant majd.
2018. máj. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Töröld és tiltsd!

Le van sz@rva mit gondol, ha téged kellemetlen helyzetbe hozott.

2018. máj. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!